Авторизація

HomeНовиниДСНС повідомляєХворий на сказ собака покусав своїх господарів

Хворий на сказ собака покусав своїх господарів

( 3 Votes )

15.04.2013р. в селі Озерці, Володимирецького району, в господарстві місцевого жителя власний собака почав проявляти агресію та покусав господарів. Напередодні чоловік відпустив пса з прив’язі, а той побіг у ліс. Через якийсь час собака повернувся, але поведінка його була підозрілою та агресивною. Чоловік його застрелив, після чого повідомив працівників управління ветмедицини у Володимирецькому районі.

Спеціалісти, які прибули на місце події відібрали біоматеріал та направили його на дослідження в Рівненську регіональну Державну лабораторію ветмедецини. Згідно заключення № 201 від 18.04.2013р. Рівненської РДЛВМ встановлено, що дана собака є носієм вірусу сказ. Стан потерпілих наразі задовільний.

Труп собаки спалено. Складено план заходів по локалізації і ліквідації захворювання. Готується засідання ДНПК при Володимирецькій РДА про відкриття неблагополучного пункту та введення карантинних обмежень по сказу.

З початку поточного року вже не одноразово фіксувалися випадки захворювання на сказ лисиць. Але до цього потерпілих ще не було. Це перший випадок в районі, коли на сказ захворів домашній собака та ще й покусав своїх господарів.

Заступник начальника ДПРЧ-16

ТУ МНС України в Рівненській області

старший лейтенант служби цивільного захисту

Андрій Муравинець

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 31 гостей на сайті