Авторизація

HomeНовиниДСНС повідомляєНа "варшавці" поблизу Сошників згорів автомобіль (+фото)

На "варшавці" поблизу Сошників згорів автомобіль (+фото)

( 0 Votes )

В червні місяці у Володимирецькому районі виникло три пожежі на автотранспорті, внаслідок яких було знищено три легкові автомобілі. Зокрема 30 червня на автодорозі Київ-Ковель, біля с.Сошники виникла пожежа у легковому автомобілі Mazda 626. Як стало відомо, власник авто громадянин О., перебуваючи за кермом саме виїжджав на автотрасу Київ-Ковель. Під час руху він перемкнувся з подачі газу на подачу бензину та проїхавши орієнтовно 200 м. побачив, як з-під капоту автомобіля виходить полум’я.

Зупинившись, він відразу спробував загасити вогонь за допомогою вогнегасника, який був у автомобілі, проте заряду вогнегасної речовини не вистачило, тому вогонь за лічені хвилини охопив всю автівку. В результаті цього автомобіль вигорів повністю ще до прибуття підрозділу оперативно-рятувальної служби ДСНС. У салоні автомобіля на момент виникнення пожежі разом із водієм перебувало ще двоє осіб. На щастя ніхто з них не постраждав. Враховуючи обставини за яких виникла пожежа, можна вважати, що ймовірною її причиною є несправність паливної системи автомобіля.

Достатньо сказати, що при пожежі за лічені хвилини від легкового автомобіля залишається тільки понівечений та вже нікому не потрібний кузов. Наведений вище випадок прямий цьому доказ.


 

У зв’язку з цим закликаємо всіх автовласників дбати про належний технічний стан своїх транспортних засобів. Систематично проводити технічне обслуговування транспортних засобів та забезпечувати їх справними та сертифікованими вогнегасниками (рекомендовано порошковими, або вуглекислотними) згідно «Норм оснащення вогнегасниками колісних транспортних засобів», адже цим ви вбережете свого «залізного коня» від знищення вогнем.

Природний газ - найбільш безпечне моторне паливо. Його нижня межа самозапалювання набагато вище, ніж у нафтових моторних палив. Проте безпека не обмежується використанням тільки правильного автомобільного газового обладнання. Особливі вимоги газ пред'являє до стану електрики автомобіля, до його системи запалювання і чистоті повітряного фільтра. Все має бути бездоганно, а витратні деталі повинні своєчасно замінюватись. Для цього важливо проходити планові ТО газобалонного обладнання (ТО ГБО-1, ТО ГБО 2, ТО ГБО 3, щорічне ТО ГБО).

Довідково: у 2014 році внаслідок пожеж у Володимирецькому районі було знищено та пошкоджено 15 одиниць техніки.

А. Муравинець

Начальник РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 71 гостей на сайті