Авторизація

HomeНовиниДСНС повідомляє«Фура» потрапила в ДТП на трасі біля с.Городець

«Фура» потрапила в ДТП на трасі біля с.Городець

( 3 Votes )

6 вересня близько другої години ночі на 327 км. автодороги Київ-Ковель поблизу села Городець сталася ДТП. З дороги злетів вантажний автомобіль з напівпричепом. Водія затисло в деформованій кабіні, його ногу притиснуло рульовою колонкою до сидіння. Чоловіка з «фури» довелося діставати рятувальникам. Працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій оперативно вивільнили водія з понівеченого автомобіля та передали бригаді швидкої допомоги.

Потерпілого госпіталізовано до реанімаційного відділення Сарненської ЦРЛ з діагнозом відкритий перелом лівої ноги. Наразі його життю нічого не загрожує. Обставини ДТП на даний час з’ясовуються.

Рятувальники Держслужби з надзвичайних ситуацій радять усім учасникам дорожнього руху бути вкрай уважними на проїжджій частині та суворо дотримуватися правил дорожнього руху.

Андрій Муравинець

Начальник ДПРЧ-16 ГУ ДСНС України

у Рівненській області

ст. лейтенант служби цивільного захисту

 

 

 

Коментарі   

 
-1 # Гість 11.09.2013, 11:03
П"ять днів добиралася інформація до нашого сайту,та тут тих нещасних 30 кілометрів автомобілем можна проіхати за якусь годину з вітерцем.В Городці про цю пригоду вже й забули,а обставини ще з"ясовуються.Од не тільки радує,порада про суворе дотримання правил дорожнього руху вчасна. Шановне панство,кого це стосується,вору шіть трохи .опою,працюйте оперативніше,а ми тільки за Вас порадуємося.Вод ієві швидкого одужання.
Відповісти
 
 
-2 # xosяin 11.09.2013, 11:14
Шановний Гість! Якщо ви знали про цю подію, то чому не повідомили в редакцію, на сайт, не зробили фото, щоб поділитися ними з іншими користувачами? Від журналістів вимагають достовірної і обєктивної інформації, за яку хтось несе відповідальніст ь. Так довго чухалися наші районні оперативні служби, коли отримали інфу, тоді й виставили
Відповісти
 
 
+5 # Гість 11.09.2013, 11:48
На жаль подія мені стала відома з сайту.І не оправдовуйтеся, краще атакуйте, так буде правильніше.Тим більше,що,десь має Вася прибути,а він такого не пропустить. :lol:
Відповісти
 
 
+3 # Гість 11.09.2013, 17:44
Вася затримався. Мабуть, завалилася стіна і він її переробляє.
Відповісти
 
 
0 # Гість 11.09.2013, 18:44
Ой, не називайте його просто ВАСЯ, або ВАСІК, або КОТИК. Він дуже ображається. Називайте павильно ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
Відповісти
 
 
+9 # Гість 11.09.2013, 17:28
Якщо хтось про цю подію знав, то чому раніше не написав в редакцію? Хто забороняє? ПИШІТЬ НЕ СОРОМТЕСЯ ;-)
Відповісти
 
 
+2 # Гість 11.09.2013, 20:40
Про Васю все простіше.В столиці залишилися він та ще один будівельник по причині не виплаченоі заробітноі плати.а стіну вони побулували якісно,дешево та швидко.А що,скучили за ним? :lol:
Відповісти
 
 
+10 # Гість 12.09.2013, 13:40
Не маю часу шукати як написати в редакцію, тому запитаю, а чому не піднімається питання елементарної дорожньої розмітки насамперед центральної площі, і остальних центрових вулиць райцентру? На площі рух хаотичний, особливо безмозкі псевдоводії з усіляких Воронок, купляють посвідчення водія, і їздять жахливо, перш за все страждають пішоходи
Відповісти
 
 
+4 # Siegfried 12.09.2013, 18:08
І я, і я, і я того же мнєнія!!! А ще вулиця біля ринку "Нектар" (критий ринок). Особливо в обідню пору стільки автомобілів стоїть по обидва боки вулиці. Не приведи Господи зазіваєшся виходячи з базарчика із-за припаркованого авто... Тут тоже нада шото рішать. Пожалуста, подніміте етой вопрос в газєти.
Відповісти
 
 
+2 # Administrator 13.09.2013, 11:35
Шановний Гість, авторизуйтесь на нашому сайті (із РЕАЛЬНОЮ E-mail, от як пан Siegfried, наприклад) і ми від Вашого імені (логіна) зробимо офіційний запит в селищну Раду, ДАІ щодо цього питання.
Відповісти