Авторизація

HomeНовиниКриміналП’ятеро місцевих жителів добровільно здали зброю до поліції (+фото)

П’ятеро місцевих жителів добровільно здали зброю до поліції (+фото)

( 0 Votes )

Протягом тижня добровільної здачі зброї до Вараського відділу поліції місцеві мешканці принесли три рушниці, два стволи, ствольну колодку до мисливської зброї та ствол нарізної зброї часів Другої світової війни. 

З метою подальшої реєстрації 33-річний житель Володимирецького району здав до Вараського відділу поліції незаконно придбану ним раніше мисливську рушницю. Для подальшого знищення двоє жителів Вараша здали до поліції ствол нарізної зброї часів Другої світової війни, два стволи і ствольну колодку до гладкоствольної зброї. Ще двоє місцевих жителів здали до Вараського відділу поліції з метою подальшої реєстрації дві мисливські гладкоствольні рушниці, дозвіл на носіння та зберігання яких мали їх померлі батьки.


Правоохоронці нагадують, що місячник добровільної здачі зброї триватиме до 30 жовтня. Громадяни, які звернуться до поліції та добровільно здадуть зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби, звільняються від кримінальної відповідальності. У разі добровільної здачі технічно справної зброї або спецпристроїв громадяни в подальшому матимуть можливість їх зареєструвати та, оформивши необхідні документи, отримати передбачений законом дозвіл на їх носіння та зберігання.

Із питань добровільної здачі зброї у Вараші необхідно звертатись в службу дозвільної системи Вараського відділу поліції ГУНП в Рівненській області за адресою: м. Вараш вул. Правика, 5, або за номерами телефонів: 096 6628646, 096 9819578, (03636) 2-10-02, або 102.

Вараський відділ поліції

ГУНП в Рівненській області

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 96 гостей на сайті