Авторизація

HomeНовиниКриміналПороділля народила і викинула своє немовля в туалеті у Балаховичах (ОНОВЛЕНО!)

Породілля народила і викинула своє немовля в туалеті у Балаховичах (ОНОВЛЕНО!)

( 3 Votes )

 

Жахливий, нелюдський випадок стався ввечері 8 серпня в Балаховичах.

Місцеві діти гралися поблизу садочка у футбол. Та несподівано 17-річний  юнак почув чийсь плач. Спочатку подумали, що то десь в хащах біля шкільного туалету, що поблизу, пищить кошеня. Проте коли наблизились, зрозуміли, що то не тварина. Покликали дорослих.

Дорослі почали розбирати по цеглинах той туалет, і витягнули з вигрібної ями… новонароджене немовля! Вони одразу ж викликали швидку та повідомили до поліції.

Йдуть мурашки по тілу…

Лікар-неонатолог Олена Корева розповідає, що дитину вагою 2,8 кілограма привезли до акушерського відділення КЗ "Володимирецька ЦРЛ" близько 12 ночі. Від народження немовляти минуло не більше 12 годин. Наразі хлопчик перебуває у кувезі під наглядом лікарів, стан його задовільний. Візуально патологій не виявлено, він доношений, здоровий, життю і здоров’ю немовляти нічого не загрожує.

 

 


 

– Доставили його нам блідого, з ознаками переохолодження. Всі лікарі шоковані, такий випадок у нас трапляється вперше. Звичайно, були поодинокі ситуації, коли від дитини відмовлялися після її народження. Але ось такого випадку, коли народити і викинути як сміття – таке жахіття трапилось у нас вперше, – розказує Олена Станіславівна (до речі, теж родом із Балахович).

На жаль, доля дитинки від перших годин життя виявилась невесела. Спочатку горе-мама ось так викинула дитину, яка потім не матиме повноцінної материнської опіки.

Начальник Володимирецького відділу Сарненської місцевої прокуратури Микола Кругліцький зазначає, що скоріше за все породілля не місцева (найпевніше – приїжджа), не стояла на обліку в лікаря акушер-гінеколога, що ускладнює процес її пошуку. На місці злочину виявлені сліди крові, плаценти ж не знайшли. Вже зареєстровано кримінальне провадження за ст. 15 ч. 2, ст. 117: закінчений замах на умисне вбивство матірю своєї новонародженої дитини. За такий злочин горе-матері загрожує обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк).

Наразі село гуде. Сільський голова Вадим Давидюк коментує:

– У нас всього на обліку стоїть 2 чи 3 жінки при надії, і це точно не вони. Всі люди дуже обурені, адже це нелюдський, нехристиянський вчинок…

Треба надати належне працівникам Володимирецького відділу поліції: вони працювали всю ніч і весь наступний ранок, але таки знайшли горе-матір. На місце події виїхали т.в.о. начальника Володимирецького ВП Вараського ВП ГУНП в Рівненській області В. Березовський, начальник Володимирецького відділу Сарненської місцевої прокуратури М.Кругліцький, в.о. заступника начальника сектору превенції Володимирецького ВП О. Куліш.

Одразу ввечері зібрали небайдужих жителів села, почали опитувати, збирати інформацію по крупинках. Вранці наступного дня почали обходити двори, насамперед завітали до вагітних жінок.

Одна з них розповіла, що знає жінку, яка не стоїть на обліку в лікаря-гінеколога. Слідчо-оперативна група завітала до тієї жінки.

23-річна мати двох маленьких дітей спочатку заперечувала, що була вагітна і робила вигляд, ніби взагалі не розуміє, про що йде мова. Однак її хворобливий вигляд говорив про інше (адже після пологів вона втратила багато крові).

Викликали місцевого фельдшера. Та оглянула молоду маму і підтвердила, що є певні ознаки нещодавніх пологів. Жінці запропонували поїхати в лікарню до Володимирця на детальніше обстеження. Лікарі винесли остаточний висновок із підтвердженням факту пологів. Вже після цього жінка вимушена була зізнатись в скоєному.

Виявляється, вона приховувала свою вагітність навіть від чоловіка (той час від часу перебуває на заробітках). Коли почалися потуги, вона пішла в туалет і там народила дитину. А назад вже повернулась без неї.

Чоловік місцевий, а дружину привіз із Росії. Сільський голова ніяк не може охарактеризувати цю сім'ю. Каже, що жінка непривітна та мовчазна.

На даний момент підозрювана перебуває під наглядом лікарів. До неї тимчасово приставлені працівники поліції. Її вчинок кваліфікується як злочин середньої тяжкості. Діти залишились вдома з батьком. Той стверджує, що нічого не знав…

 

Олена СТЕЛЬМАЩУК.

Фото автора.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 74 гостей на сайті