Авторизація

HomeНовиниКриміналПрес-реліз Володимирецького відділення поліції

Прес-реліз Володимирецького відділення поліції

( 0 Votes )

Прес-реліз Володимирецького відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області за тиждень,  із 15.05.2017 року по 21.05.2017 року

За тиждень до Володимирецького відділення поліції надійшло 101 заява та повідомлення про злочини і пригоди. З них:

- вчинення фізичного чи психологічного насильства в сім’ях – 0; - тілесні ушкодження – 8; - погрози фізичною розправою – 1; - пошкодження майна – 7; - пожежі –0; - незаконна порубка лісу – 0; - крадіжки – 13; - шахрайство - 2; - незаконне видобування бурштину – сирцю – 18; - дорожньо-транспортні пригоди – 3; - повідомлення про смерть (без ознак насильства) – 15; - зберігання самогону – 2; - інші події (порушення публічного порядку, бійки, конфлікти у громадських місцях, розпиття спиртних напоїв у заборонених місцях, і т.п.) – 32.

Правоохоронці закликають не забувати про обачність. Насамперед – не демонструйте у людних місця цінні речі (прикраси, мобільні телефони, годинники, техніку, гаманці, іт.п.), не лишайте їх у легкодоступних місцях, та замикайте двері своїх авто та будиночків, де проживаєте. Не шукайте компаній малознайомих людей, утримайтесь від розпиття спиртного з незнайомцями. Дотримання таких нехитрих правил допоможе Вам уникнути крадіжок та інших неприємностей. Також не надавайте персональні дані незнайомим особам та особливо інформацію по банківським карточкам, яка не підлягає розголошенню стороннім особам.

Марія Ревко

Володимирецьке відділення поліції Варашського відділу поліції

Головного управління  Національної поліції в Рівненській області

Інформація

Оперативним штабом, що розташований в м. Сарни Рівненської області здійснюється ряд заходів відпрацювання по лінії бурштину на території Володимирецького району, зокрема в Білоозерському та Мульчицькому лісництвах.

Так, в ніч з 10 на 11 травня 2017 року працівниками оперативного штабу здійснювались заходи щодо протидії незаконному видобутку бурштину на території Володимирецького району.

В зв’язку з цим нелегальні старателі 12.05.2017 року приїхали до смт. Володимирець, де біля адміністративного приміщення відділення поліції відбулося спілкування з т.в.о. начальника відділення поліції, заступниками, прокурором та головою РДА. Ними висловлювалась невдоволеність діями працівників поліції, що перешкоджали їх діяльності – незаконно видобувати бурштин-сирець. В ході спілкування були обговорені проблемні питання. Фактів порушень публічної безпеки та порядку не було, після чого учасники мирно покинули місце зібрання.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 77 гостей на сайті