Авторизація

HomeНовиниКриміналВолодимирецьке відділення поліції повідомляє

Володимирецьке відділення поліції повідомляє

( 1 Vote )

 

Прес-реліз Володимирецького відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області за тиждень, із 20.03.2017 року по 26.03.2017 року

За тиждень до Володимирецького відділення поліції надійшло 90 заяв та повідомлень про злочини і пригоди.

З них: вчинення фізичного чи психологічного насильства в сім’ях – 1; тілесні ушкодження – 9; погрози фізичною розправою – 3; пошкодження майна – 2; пожежі – 1; незаконна порубка лісу – 2; крадіжки – 11; шахрайство - 2; незаконне видобування бурштину – сирцю – 11; дорожньо-транспортні пригоди – 1; повідомлення про смерть (без ознак насильства) – 13; інші події (порушення публічного порядку, бійки, конфлікти у громадських місцях, розпиття спиртних напоїв у заборонених місцях, і т.п.) – 34.

23 березня 2017 року до Володимирецького відділення поліції надійшло повідомлення про те, що у жительки с. Лозки надійшов дзвінок на телефон від невідомого чоловіка, який представився внуком, повідомив що знаходиться у відділенні поліції та йому необхідні кошти, які вона не перерахувала.

23 березня 2017 року до Володимирецького відділення поліції надійшло повідомлення жителя м. Вараш про те, що на дачній ділянці в кооперативі "Зоря" на землях Старорафалівської сільської ради з підсобного приміщення невідомі особи здійснили крадіжку майна.

Марія Ревко

Володимирецьке відділення поліції Варашського відділу поліції

Головного управління  Національної поліції в Рівненській області

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 50 гостей на сайті