Авторизація

HomeНовиниКриміналМіліціонери викрили чотири факти незаконного видобутку бурштину

Міліціонери викрили чотири факти незаконного видобутку бурштину

( 3 Votes )

В Дубровицькому, Сарненському та Володимирецькому районах правоохоронці затримали вісім чоловік, вилучили чотири мотопомпи та понад 175 грам «сонячного каменю». «Підпільні копальні» викрили на полі поблизу села Мочулище Дубровицького району, в лісовому масиві села Карасин Сарненського району та в урочищі "Ольос" біля села Малий Жолудськ Володимирецького району.

Правоохоронці на місці виявили спецтехніку та добутий ними камінь.

Затримані, зазначили, що займалися злочинною дільністю з метою покращити своє матеріальне становище. Вилучений бурштин відправлено на експертизу.

- Відомості по даному факту внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, - зазначив начальник Кузнецовського МВ підполковник міліції Олег Кульбашний. - Порушено кримінальні провадження за частиною 2 статті 240 (порушення правил охорони надр) Кримінального кодексу України.

 Правопорушникам загрожує покарання у вигляді обмеження волі до двох років.

 

Ольга Очко

СЗГ УМВС України

в Рівненській області

 

Матеріали по темі:


 

 

Коментарі   

 
+11 # fcolimp 13.01.2014, 10:41
4 помпи і 175 грам бурштину - це смішно...
Відповісти
 
 
+8 # Гість 13.01.2014, 10:50
Звичайно смішно...Але прохання з Олькі не смійтеся!Олько, пиши що заманеться почастіш, бо я поціновувач твого творчого таланту,але ти так мало і не часто друкуєшся...І ще,без Сарн і Дубровиці,наші рідні міліціонери скільки фактів виявили, скільки помп і грамів?
Відповісти
 
 
+6 # Гість 13.01.2014, 11:20
А напишіть по факту скільки таких кримінальних справ хоч до суду дійшло
Відповісти
 
 
+9 # Гість 13.01.2014, 11:35
Нічого тут смішного нема. Все правильно і сурйозно. Треба ж хоч щось вилучити для звітності. Вилучили б менше - ніхто б і не повірив. Вилучили б більше - не було б що ділить. А так і вовки ситі, і ведмеді не голодні.
Відповісти
 
 
+9 # Гість 13.01.2014, 11:55
Вовки - вони завжди голодні.
Відповісти
 
 
+8 # Гість 13.01.2014, 15:19
Так, так. Але руно з вівці можна здерти лише один раз, а підстригати постійно.
Відповісти
 
 
+6 # Гість 14.01.2014, 10:26
Бурштин став своєрідною панацеєю від бідності в ношого базробітного населення. На кландайки і вдень, і вночі поспішать старателі, навіть жінки і діти...Про що тут ще можна говорити?
Відповісти
 
 
+2 # Гість 14.01.2014, 19:39
привіт!!да скоро вовки будуть місяць голодні бо помпи на місяць стають!!!до речі розказували,що в жовкинях в урочищі пересіка в суботу було близько 600 людей!!!виявляє ться їдуть копати з луко,воронок,ра фалівки,навіть з Волинської обл!!!
Відповісти