Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниНа Рівненщині створять три госпітальні округи (+відео)

На Рівненщині створять три госпітальні округи (+відео)

( 4 Votes )

 

Центри округів будуть у Рівному, Дубні та Сарнах. Про це під час відеозустрічі в редакції «Рівне вечірнє» розповів начальник обласного управління охорони здоров’я Юрій Осіпчук.

За словами пана Осіпчука, проекти цих округів вже пройшло попереднє затвердження у Кабміні, але цілком ймовірно, що можуть бути зміни.

У кожному з названих міст буде хороша лікарня вторинного рівня допомоги. Окрім того, у деяких райцентрах, які далі від центрів госпітальних округів, будуть лікарні, хоч і гіршого рівня, але в яких зможуть надавати термінову допомогу, зокрема проводити деякі операції.

Решта районних лікарень перетвориться на медзаклади планового лікування.

У дубенський госпітальний округ увійдуть Дубенський, Радивилівський, Млинівський та Демидівський райони.

У сарненський — Рокитнівський, Сарненський, Дубровицький, Володимирецький та Зарічненський райони. У Володимирці, Дубровиці та Рокитному будуть лікарні первинного рівня, які підкріплюватимуть заклад у Сарнах.

У рівненський округ увійдуть Рівненський, Костопільський, Березнівський, Острозький, Гощанський, Корецький та Здолбунівський райони. У Рівному будуть лікарні вторинної допомоги на базі міської та обласної лікарень. Окрім того, буде лікарня у Костополі.

Джерело: Рівне Вечірнє

 

Коментарі   

 
+6 # Гiсть 14.01.2017, 22:42
І цей профан створює медичні округи?!: :-*

"... Осіпчук Ю.Ю. (начальник Управління Охорони Здоров'я) був призначений, на свою посаду, з порушенням всіх нині діючих законодавчих норм. Це людина абсолютно не компетентна, яка не має абсолютно ніякого відношення до медицини тривалий час. Його кандидатуру погоджували в Міністерстві Охорони Здоров'я тричі, і не погодили. А просто призначили, бо за нього натиснув на всі важилі його товариш - нар.деп. Осуховський....
Чому медициною області повинна керувати абсолютно некомпетентна людина!?

Опубліковано Іван Чтв, 29/05/2014 - 22:42 IP 77.123.82.211 на сайті vse.rv.ua
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 76 гостей на сайті