Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниВітання від народного депутата України Василя Яніцького

Вітання від народного депутата України Василя Яніцького

( 0 Votes )

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас із благословенним святом – Днем Святої Трійці.

Свято сходження Духа Святого є символом торжества віри в Бога, духовності та моральності, єднання усіх у мирі і справедливості. І сьогодні це єднання і порозуміння потрібні нам, як ніколи.

Нехай у цей день разом зі свіжою зеленню увійде в наші домівки світло Божої благодаті. Нехай серця наповняться щирістюі всепрощенням, добром і любов’ю.

Нехай Господь допоможе нам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу землю.

Щиро Ваш Василь Яніцький,

народний депутат України .

 

Коментарі   

 
+12 # Гість 19.06.2016, 17:38
Для чого вітання ,коли мало що змінили.Коли війна, а депутати на футбол у Францію.За чий кошт? Багаті!? Все згідно чинного законодавства. Слово то яке це, згідно чинного законодавства, магічне слово,дозволяє все робити. Слава Україні! Слава воїнам АТО!
Відповісти
 
 
+6 # Danila 21.06.2016, 02:17
Скільки людей, стільки і думок. Всі ми гарно вміємо поливати лайном один одного, там винуватий Осмолович, а там Ткачук і Печончик, все споганили депутати і мийникі бурштину, а от ті що сидять і друкують свої коментарі чисті як ягнята))) Народ в нас такий, який скрізь шукає крайнього. Вчора це був Янукович і КО, сьогодні Осмолович і "депутатішкі". А хто буде завтра??? Подивіться на себе. В кожного з нас "рильце в пушку". Досить вішати ярликі і винуватити когось. Пора працювати і будувати свою державу самим.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 22.06.2016, 21:23
Пардон мадам, але в кожного своя робота. Якщо я інженер, то моя зарплатня в десятеро менша від депутатської, аналогічно і робота менш відповідальна. Якщо депутат заявив, що може курувати адмін. одиницею, то нехай так, як і я сумлінно виконує свою роботу, а не, як голодна свиня оббирати народ і зкочувати країну в прірву.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 81 гостей на сайті