Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниВ Дубровиці Нацгвардія розігнала кілька сотень бурштинокопачів (+відео)

В Дубровиці Нацгвардія розігнала кілька сотень бурштинокопачів (+відео)

( 1 Vote )

З’явилося відео розгону нелегальних бурштинокопачів у центрі рівненського містечка Дубровиця. Судячи з усього, його виклав один зі «старателів» або їхніх друзів, пише Вісник і К. Нагадаємо, конфлікт виник через те, що правоохоронці затримали двох копачів бурштину. Кілька сотень колег вирішили визволяти їх силою, на що отримали відповідь правоохоронців.

Цікаво, що автор відео написав до нього коментар з «праведним» гнівом, звинувачуючи у конфлікті правоохоронців. Також не забув згадати про те, що міліція мала б бути на сході, хоча ні для кого не секрет, що Нацгвардійці беруть найактивнішу участь у бойових діях від самого їх початку. Похвалитися цим можуть далеко не всі дуже навіть здорові на вигляд бурштинокопачі. Отже мобілізаційний потенціал в Україні ще доволі великий. Водночас конфлікт у Дубровиці має вже нарешті підштовхнути державу до законного унормування видобутку бурштину.

Джерело: Волинь Post

 

 

Коментар народного депутата Василя Яніцького в соцмережі Facebook

Дубровиця. Знову конфлікт. Знову бурштин. Постріли вчора і сьогодні. Тисяча людей оточила місцевий відділ міліції. Дві години провів у перемовинах. Шляхом діалогу з людьми та звільненням двох затриманих і доставленням їх з Костополя в Дубровицю, вдалося загасити конфлікт. Але це лише до завтра.

Зараз їду з Дубровиці до Рівного. Зранку зустрічатимусь з силовиками області. Дубровиця хоче знати хто стріляв по людях. Порада Авакову і Максимову: скомпроментованого 52-го спецвідділу міліції не повинно бути присутнім у бурштинових районах. Не може брудний 52-й вчора "обілечувати" і кришувати старателів, сьогодні забороняти людям перекопувати свій город(с.Крупове), а завтра знову "обілечувати".

 

Моя позиція залишається незмінною - потрібна негайна законодавча легалізація видобутку і реалізації бурштину.


 

Коментарі   

 
+32 # Гість 30.07.2015, 12:04
Так і треба цим ганд..нам, ато вже взагалі с[ЦЕНЗУРА] потєряли! :-x
Відповісти
 
 
+33 # Гість 30.07.2015, 14:05
А глянути так всі майже призивного віку, служити не хочуть, а грошики і піво люблять... В автобуси і на полігон всіх, в армії теж зарплатню платять.
Відповісти
 
 
+17 # Made in UA 30.07.2015, 20:56
Гену Москаля туди, відразу новий полк з'явиться в ЗСУ
Відповісти
 
 
+10 # Гість 30.07.2015, 22:12
Аж смішно стає з працівників військомату, в нас в 7 годин ранку по хатах ловлять, а тут і далеко йти не треба, повістку в руки і в перед!
Відповісти
 
 
+9 # Гість 31.07.2015, 09:18
В кого ще є відео цієї події, а то цей "оператор" так швидко драпонув :lol:
Відповісти
 
 
0 # Гість 02.08.2015, 00:00
http://www.everyday.in.ua/?p=9592
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 96 гостей на сайті