Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниМости з’єднали Володимиреччину і Зарічненщину (+фото)

Мости з’єднали Володимиреччину і Зарічненщину (+фото)

( 2 Votes )

2 мости через річку Стир, збудовані коштом благодійника і мецената Віктора М’ялика, нашого земляка із Воронок, з минулого тижня уже функціонують, сполучаючи 2 поліських райони поблизу сіл Великі Телковичі (Володимирецький район) і Млинок (Зарічненський). Дерев‘яні конструкції на дубових палях, зведені військовими мостобудівниками із Дубного, витримують транспорти вагою до 60 тонн (вага важкого танка). Тож не виключено, що невдовзі і маршрутки відкриють новий, набагато коротший напрямок. Адже до мостів уже насипано під’їздну дамбу, якій не страшні підтоплення і паводки.

Також активними темпами продовжується будівництво щебеневої дороги Воронки - Володимирець, на якій працює фірма «Агрошляхбуд» Петра Сиротюка.

 


 

На фото: Віктор М‘ялик та Петро Сиротюк приймають новий міст.

 

Коментарі   

 
+6 # 5555 22.04.2015, 15:46
А чому не підписуєте хто Мялика піарить?
Відповісти
 
 
+8 # Сергій СКІБЧИК 22.04.2015, 16:01
Бо це людина з надто відомим прізвищем, щоб його називати :)
А взагалі тут мало піару, а більше нейтрального фактажу. Про міст розповіла одна людина, фото зробила інша, а писала за дорученням третя людина. Такий собі колективний фотофакт.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 27.04.2015, 09:10
Пан Скібчик,а чому коментар викинув? Мабуть не такий як треба.Просимо Вас уклінно більше такого не робіть. А то... :-x
Відповісти
 
 
+16 # 8888 23.04.2015, 20:15
Віктор Мялик молодець,а до Сиротюка багато запитань-поясні ть як ви ложили дороги осінню,,коли вони вже розсипались весною???
Відповісти
 
 
0 # Гість 24.04.2015, 08:51
А які можуть бути запитання до злодія.Тут скоріше запитання до Мялика,чому він зв'язався з нечесною людиною на руку.Так і напрошується прислів'я - З ким поведешся,у того й наберешся.
Відповісти
 
 
+15 # Гість 23.04.2015, 21:27
Пояснюю: став над ямкою наложив, мастер Саша лопатою розвіз і всьо четко.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
+9 # Гість 27.04.2015, 09:04
Точніше сів над ямкою і наложив,а далі все по тексту коментаря,все правильно. :lol:
Відповісти
 
 
-9 # Гість 30.04.2015, 12:58
більш всьго тобі потрібно розуму чоловіче в голову залити
Відповісти
 
 
+1 # Гість 30.04.2015, 14:10
Потрібно бітум в ямку класти,а не пісок як це робить Сиротюк за новітньою технологівєю.
Відповісти
 
 
+8 # xosяin 30.04.2015, 14:50
А хто робить ремонт дороги Володимирець-До вговоля-Острівц і? Хто її обслуговує?
Там латки асфальту розсипаються під колесами як піщаник, через місяць знов ямки
будуть.
Кажуть, є якийсь сервіс чи то в Укравтодорі, чи то на сайті Мінінфрастуктур и, де можна котнролювати якість ремонту через оцінки громадськості. Треба пошукати...
Відповісти
 
 
+3 # Гість 02.05.2015, 22:33
Нє,у нас так вміє ремонтувати тільки Сиротюк П.М.
Відповісти
 
 
-3 # Гість 02.05.2015, 19:21
Скажи мені ,шановний, де ти бачив щоб пісок замість бітуму "клали"? А язиком тут всі мастаки трепать! Дорогу Володимирець-Ос трівці ремонтує райавтодор
Відповісти
 
 
+1 # Гість 04.05.2015, 20:25
Бачив.Це під Воронками.Споча тку сиплють пісок у ямки,а потім на пісок щебінь.
Відповісти
 
 
-2 # Гість 05.05.2015, 11:01
а чого ж не став і не спитав чого вони так роблять .чи може ти дорожній будівельник і знаєш технологію укладки будівельних матеріалів
Відповісти
 
 
+3 # xosяin 07.05.2015, 12:20
До чого тут знання технології?
Чого ставати і в кого питати, як оцінюєш по результату? Були ямки, а стали горби, які розлітаються під колесами авто. Щоб хліб продати, його треба не тільки спекти смачним, але й гарним на вигляд -- і споживачу геть не треба бути експертом з хлібопечіння. А тут не про красу йдеться, а про використання наших з вами коштів (платників податків), які вкатують в неякісний ремонт доріг. Через місяць на ті ж ділянки дороги дорожники знов вимагатимуть грошей. Це, по вашому, нормально? Тоді точно, що лижі не їдуть...
Відповісти