Авторизація

HomeНовиниРАЕС повідомляєДіти з Волновахи оздоровлюються на базі відпочинку рівненських атомників

Діти з Волновахи оздоровлюються на базі відпочинку рівненських атомників

( 0 Votes )

У реабілітаційно-одоровчий комплекс ВП РАЕС «Біле озеро» приїхали оздоровлюватись 19 дітей з Донеччини. Проїжджаючи майже всю Україну, діти були в захваті від подорожі, але найбільше, за словами школярів, їх вразили мир та спокій Поліського краю.

Візит дітей відбувся за запрошенням та безпосередньою організацією ВП «Рівненська АЕС». Гості приїхали з чотирьох різних шкіл Волновахи, це – діти-пільговики, а також ті, які проявили себе у творчості та навчанні. Наймолодшому вихованцю лише 11, а найстарша дівчинка відсвяткує своє 15-річчя на «Білому озері». До організації візиту долучився і міський голова Волновахи.

«До нас надійшов лист від мера Волновахи стосовно можливості прийняти дітей на оздоровлення. Ми вирішили організувати  якісний дитячий відпочинок на РОК «Біле озеро». Сподіваємось, що діти чудово відпочинуть і будуть пам’ятати про наш Поліський край у себе на Донеччині», – коментує голова профспілкового комітету ВП РАЕС Іван Мельник.

Від потяга перевезення діток комфортабельним автобусом забезпечив народний депутат Василь Яніцький.

На базі відпочинку дітей тепло зустріли дирекція «Білого озера», керівництво Рівненської АЕС разом з генеральним директором ВП РАЕС Павлом Павлишиним, який побажав усім хорошого настрою та яскравих емоцій.

«Рівненська АЕС не лише об’єкт стратегічного значення, який виробляє електричну та теплову енергію. Вона також має потужну соціальну інфраструктуру. Тому соціальна політика для нас є вкрай важливою. І весь колектив вважає першочерговим громадянським обов’язком надання соціальної підтримки жителям зі сходу. Сподіваємось, що організований РАЕС відпочинок стане для них пам’ятним», – говорить генеральний директор ВП «Рівненська АЕС» Павло Павлишин.

Хоч у дорозі гості пробули більше доби, лісове повітря Білого озера наповнило їх новими силами. «У нас на сході здебільшого степ та засуха. Природа на Поліссі неймовірна, це відразу відчувається. Ми також маємо бажання ближче познайомитися з вашим краєм під час запланованих екскурсій», – розповідає супроводжуюча дітей Юлія Бондаренко, працівниця відділу освіти міста Волноваха.

Варто зазначити, що гості з Донбасу  перебуватимуть на базі реабілітаційно-оздоровчого комплексу Рівненської атомної електростанції з 11 червня по 1 липня.

Упродовж трьох тижнів діти не лише купатимуться в цілющому Білому озері, а й побувають на кількох екскурсіях. Окрім подорожей до Луцька та Пересопниці, школярі також ознайомляться з роботою Рівненської атомної електростанції. За словами дітей, АЕС вони бачать вперше, що неабияк вразило вихованців. Також для них буде організовано тур-похід навколо озера, де гості вчитимуться орієнтуватись на місцевості та влаштують посиденьки біля ватри. А спільно з кузнецовськими спортсменами школярі зіграють товариський матч з метою об’єднання сходу та заходу України.

 

Управління інформації та зв’язків  з громадськістю Рівненської АЕС
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 103 гостей на сайті