Авторизація

HomeНовиниРАЕС повідомляєОздоровчий сезон на Білому озері розпочався

Оздоровчий сезон на Білому озері розпочався

( 1 Vote )

Реабілітаційно-оздоровчий комплекс Рівненської АЕС «Біле озеро» готується приймати гостей.  З першого червня тут офіційно відкрився новий літній сезон, який триватиме до 31 серпня включно. Про це повідомили в управлінні соціального розвитку РАЕС.

На території комплексу до послуг відпочивальників – прокат човнів і катамаранів, платна стоянка для автомобілів, їдальня та медпункт, є кілька продуктових магазинів. Ще минулого року на території комплексу облаштували пішохідні доріжки, привели до ладу піщаний пляж, встановили два фонтанчики з питною водою, опорядкували альтанки. Цьогоріч виконали капітальний ремонт санітарно-технічних приміщень, відремонтували частину будиночків, поставили нові лавочки. На любителів активного відпочинку чекають удосконалені спортмайданчики: баскетбольний, два волейбольні, футбольне поле та інші спортивні споруди. Саме на цих майданчиках з 25 по 29 червня пройде 12-а Спартакіада Організації молоді Атомпрофспілки.

Оздоровчий сезон на Білому озері розпочався

Водночас ціни на путівки залишилися на рівні минулорічних. Один день повноцінного відпочинку з проживанням і триразовим харчуванням для працівників РАЕС цього сезону коштує майже 84 грн. ( з ПДФО), для їхніх дітей – 74 грн., а для членів сімей (чоловік/дружина) – майже 103 грн. Для решти охочих день відпочинку у комплексі обійдеться у 200 гривень: проживання – 92 гривні та харчування – 108 гривень. Туристичний збір – 77 копійок. Придбати путівку можна на два, три, п’ять, сім, десять або дванадцять днів.

Путівки реалізуються в управлінні соціального розвитку Рівненської АЕС з понеділка по четвер  з 8:00  до 16:45 год. (перерва з  12:00 до 14:00 год.). По п’ятницях з 8:00 до 11:00.

Видача направлень на оздоровлення розпочинається не раніше, як за три тижні, і не пізніше, як за три дні до початку заїзду. За довідками звертатися за телефоном: 03636-62-8-20.

Щороку реабілітаційно-оздоровчий комплекс «Біле озеро» приймає понад дві тисячі відпочивальників. Тут добре розуміють, що хороший відпочинок – це основа здоров’я і запорука працездатності.

Оздоровчий сезон на Білому озері розпочався
 
Оздоровчий сезон на Білому озері розпочався
 

УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКІВ  З ГРОМАДСЬКІСТЮ РІВНЕНСЬКОЇ АЕС

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 34 гостей на сайті