Авторизація

HomeНовиниРАЕС повідомляє

РАЕС повідомляє

Працівники Рівненської АЕС обирають ПриватБанк

( 2 Votes )

Більше 8 000 співробітників Рівненської АЕС мають можливість отримувати заробітну плату на картку ПриватБанку. Зарплата тут - це не просто зарахування грошей на карту. Це - сукупність надсучасних сервісів і якісного обслуговування, які стають доступними кожному клієнту банку.

ПриватБанк представлений в місті атомників найрозвиненішою в місті банкоматно-термінальною мережею та зручними відділеннями, у яких можна отримати повний спектр банківських послуг.

 

До Дня Соборності України атомники РАЕС об’єдналися у "живий ланцюг" (+фото)

( 1 Vote )

Напередодні Дня Соборності України рівненські атомники взяли участь у патріотичному флешмобі «Ланцюг єднання». Близько 200 працівників підприємства об’єдналися у півкілометровий «живий ланцюг», який став символом патріотичного духу українців, єдності усього колективу.

22 січня країна відзначає День Соборності – свято, що має велике історичне значення, адже майже сто років тому український народ визволився з неволі та возз'єднався на своїй землі у єдину величну державу.

 

Рівненська АЕС: чи варто звертати увагу на заклики провокаційного характеру?

( 0 Votes )

Компетентність та високий професіоналізм персоналу РАЕС поза сумнівом, або РАЕС: чи варто звертати увагу на заклики провокаційного характеру?

Редакція «ВВ» постійно інформує громадськість про роботу основного устаткування діючих енергоблоків і персоналу РАЕС та про радіаційний, протипожежний і екологічний стан на РАЕС та прилеглій до неї території. На станції періодично проводяться інспекції МАГАТЕ. Систематично вживаються заходи по модернізації діючого обладнання енергоблоків з метою забезпечення їх надійної експлуатації.

 

Рятувальники Рівненської АЕС визнані кращими

( 0 Votes )

На території 2 державного пожежно-рятувального загону з охорони об’єктів РАЕС пройшли змагання з пожежно-прикладного спорту. Для участі в змаганнях залучалися 18 кращих рятувальників міста.

Зональні особисто-командні змагання з пожежно-прикладного спорту пройшли між підпорядкованими підрозділами Головного управління ДСНС України в Рівненській області. До участі були залучені три команди: державно-рятувальної частини №12 міста Кузнецовська та 2-го державного пожежно-рятувального загону з охорони об’єктів ВП РАЕС – 22 ДПРЧ та 23 ДПРЧ.

 

Діти з Волновахи оздоровлюються на базі відпочинку рівненських атомників

( 0 Votes )

У реабілітаційно-одоровчий комплекс ВП РАЕС «Біле озеро» приїхали оздоровлюватись 19 дітей з Донеччини. Проїжджаючи майже всю Україну, діти були в захваті від подорожі, але найбільше, за словами школярів, їх вразили мир та спокій Поліського краю.

 

Сторінка 1 з 14

На даний момент 186 гостей на сайті