Авторизація

HomeНовини

У Вараші спіймали терористів та знешкодили вибухівку (+фото)

( 3 Votes )

24 квітня у місті «атомників» Вараші, були проведені антитерористичні навчання, що проходили під егідою Служби безпеки України у Рівненській області.

До навчань були залучені служби цивільного захисту області у тому числі і підрозділи пожежно-рятувальної служби Рівненщини.

 

На Володимиреччині триває тиждень імунізації

( 0 Votes )

Всесвітній тиждень імунізації проводиться в останній тиждень квітня, щоб привернути увагу до колективних дій, необхідних для захисту кожної людини від вакцинокерованих хвороб.

Тема цього року: «Наш спільний захист, #Вакцинадіє». Це заклик до людей на всіх рівнях — від спонсорів до широкого загалу — робити більше для розширення охоплення імунізацією, щоб забезпечити добробут кожного з нас.

 

Конкурс "Молодь обирає здоров’я" (+фото)

( 0 Votes )

24 квітня актова зала районного Будинку школярів та юнацтва була переповнена юними агітаторами.

Це позмагатися за звання кращих у просуванні здорового способу життя приїхали до райцентру команди-переможці окружних змагань конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

 

Голова адміністрації Володимир Хоружий підписав розпорядження про відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

( 1 Vote )

Керуючись Указом Президента від 26 березня 2018 року № 85/2018 «Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова Володимирецької РДА Володимир Хоружий підписав розпорядження «Про план районних заходів з підготовки та відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» від 19 квітня 2018 року № 100.

 

Конкурс на службу в поліції

( 0 Votes )

 

19 квітня 2018 року розпочався конкурс на службу в поліцію на вакантні посади поліцейських секторів реагування патрульної поліції відділів та відділень ГУНП в Рівненській області.

 

Сторінка 1 з 596

На даний момент 106 гостей і 1 користувач на сайті