Авторизація

HomeГромади

Громади

Акція "Допоможи допомагати" (+фото)

( 0 Votes )

6 березня у Володимирці відбулася акція «Допоможи допомагати» Мета заходу – привернути увагу до онкохворих діток, більше знати про їх потреби та дати їм зрозуміти, що вони не наодинці зі своїми проблемами.

На жаль, у нашому районі нині 15 діток перебувають на лікуванні зі страшним діагнозом.

 

Небесна сотня не забута

( 1 Vote )

20 лютого уся країна вшановувала полеглих Небесної Сотні.

Аби  згадати жертовний подвиг тих, хто загинув під час Революції Гідності, до районного Будинку культури прийшла громада Володимиреччини: учасники АТО, учні місцевих шкіл, представники влади та звичайні небайдужі.

 

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Володимирецькій РДА

( 0 Votes )

 

19 лютого 2018 року у залі засідань райдержадміністрації (смт Володимирець, вул. Грушевського, 56) відбудуться установчі збори громадської ради при Володимирецькій райдержадміністрації за участю представників інститутів громадянського суспільства.

 

Дякуємо, що ви з нами! (+фото)

( 4 Votes )

Шановні передплатники, поштарі та листоноші!

Дякуємо, в новому році знову зустрічаємось з Вами всіма, наші читачі, у тому ж складі (тираж вдалося зберегти майже на рівні минулого року)!

Дякуємо, що обрали якісну журналістику (сподіваємось, і Ви так само оцінюєте нашу працю), передплативши «Володимирецький вісник».

 

Громада Володимиреччини вітає Василя Яніцького з ювілеєм!

( 0 Votes )

Шановний Василю Петровичу!

Громада Володимиреччини сердечно вітає Вас з ювілейним Днем народження! З такої нагоди хочемо подякувати Вам за вагомий внесок у розбудову нашого краю, за допомогу у втіленні ідей, за те, що щиро переймаєтесь проблемами району та його жителів.

 

Сторінка 1 з 11

На даний момент 79 гостей на сайті