Авторизація

HomeКультураВідомі особи

Відомі особи

Макс Кідрук розповів про свою нову книгу "Не озирайся і мовчи"

( 0 Votes )

 

«Трохи не сплакнув, коли проїздив повз свій будинок, у якому провів перші п'ять років життя…» - з такими щирими словами звернувся до слухачів у залі школи мистецтв (чи то більше все ж активних читачів) Макс Кідрук – український письменник та мандрівник. І – так, він народився і жив у Володимирці.

 

Рись.the Polissia

( 1 Vote )

Останнім часом елементи традиційної культури набувають значної популярності: ми ходимо у вишиванках, вивішуємо національні прапори, та ліпимо патріотичні наклейки на авто. Традиційна культура поширюється і в мистецтві – дизайнери та митці все частіше використовують її елементи у своїх роботах.

Але багато чого залишається незрозумілим, дивним, а інколи і нецікавим. Традиційна музика, одяг, звичаї – для багатьох і досі є чимось специфічним і далеким.

 

Андрій Курков – український москаль

( 0 Votes )

Андрій Курков – відомий український письменник, який пише російською мовою, журналіст і кіносценарист, член англійського ПЕН-клубу і Європейської кіноакадемії. Росіянин, народився у Ленінградській області, має 53 роки, мешкає у Києві, батько трьох дітей, дружина – англійка, працює в посольстві Великобританії в Україні.

 

Осідлав велосипед і поїхав до Європи

( 1 Vote )
Кажуть, українські водії жартома називають пішоходів «хрущами», а велосипедистів «камікадзе». Якою є культура на дорогах Європи, як там ставляться до людини у сідлі велосипеда? Про це і не тільки у розмові з Олексієм Пізником, велосипедистом-мандрівником з Тернополя, який нещодавно проїхав дві тисячі кілометрів чотирма країнами Європи. Подорожі багатьох з нас роблять щасливими чи, принаймні, радісно збудженими. Олексій вважає себе саме щасливим.
 

Той, що шукає скарби

( 14 Votes )

         Мій співрозмовник – молода і цікава людина. Працює в державній структурі, де освоїв найновішу науково-експедиційну техніку, яка шукає скарби. Сьогодні він – оператор геологічних установок, розвідник, геолог. Народився у 1988 році в місті Кузнецовську. Навчався у місцевій гімназії. Після закінчення її, поступив в РДГУ на фізико-технологічний факультет, де здобув фах вчителя фізики, астрономії, інформатики та основ безпеки життєдіяльності.

 

Сторінка 1 з 2

На даний момент 92 гостей на сайті