Авторизація

HomeКультураОфіційноПодорожуй Володимиреччиною!

Подорожуй Володимиреччиною!

( 0 Votes )

 

Уже давно на слуху терміни туризм, «зелений туризм», туристичний продукт, локація, атракція. Звично стало подорожувати, насолоджуватись відпочинком на природі з друзями чи родиною.

Питання лише в тому, що зазвичай це особиста імпровізація, а за інформацією чи організацією подорожі ніби то й нема куди звернутись.

У лютому 2017 року відбулося засідання обласної туристичної ради, де обговорені та визначені пріоритети розвитку туризму Рівненщини на 2017 рік. Одним з першочергових завдань, спрямованих на підвищення якості туристичних послуг та розвиток сучасної туристичної інфраструктури, є створення в області туристичних інформаційних офісів (ТІО). На рівні Європейської ради представниками області обговорено спільні дії з питань розвитку туризму в Україні.

Враховуючи ресурси, основні напрямки туристичних потоків Рівненщиною та рекомендації обласної туристичної ради, визначено міста та селища міського типу, у яких створення ТІО є важливим для реалізації місцевого туристичного потенціалу та питанням іміджу не лише міста, а й цілого регіону. Володимирець, завдяки нашому переконливому обґрунтуванню, увійшов до переліку семи пілотних населених пунктів, де будуть створені і функціонуватимуть такі локації.

 Ідея щодо створення таких центрів на Рівненщині з’явилася після минулорічних відвідин Олексієм Муляренком польського міста Гіжицько. Там після відкриття подібного центру значно зріс потік туристів. За словами голови Рівненської ОДА, планується створення аналогічних інформаційних офісів в Дубно, Корці, Сарнах, Рівному, Володимирці та Клевані. Вже відкрито в Острозі. Центри рекламуватимуть історичні, туристичні та етнографічні принади краю, опікуватимуться питанням залучення туристів та задоволення їх інтересів.

Уже два роки відділ культури і туризму напрацьовує міжнародні туристичні зв’язки, пропонує наш місцевий туристичний продукт та організовує екскурсії цікавими локаціями Володимиреччини. Район має великий потенціал: пам’ятники архітектури, музеї, чудові озера та річки, вузькоколійна залізниця «Антонівка-Зарічне», край, багатий народними традиціями та звичаями, фестивалями, гастрономією. Відкриття туристичного інформаційного офісу сприятиме збільшенню туристичного потоку. Це, по суті, осередок промоції, завдання якого – залучати та супроводжувати туристів різними об’єктами.

Володимиреччина планує піти в цьому ще далі: завдяки співпраці з Асоціацією «Бурштиновий світ», за розуміння та підтримки всіх гілок влади, наш ТІО матиме статус офісу-музею, де буде презентовано неповторний світ бурштину, історію «кукушки» і поліського краю. Сюди можна буде запросити будь-яку делегацію, провести прес-конференцію чи брифінг, бо технічне наповнення відповідатиме європейському рівню. Тут можна буде отримати корисну інформацію про Володимиреччину українською, польською та англійською мовами.

Скориставшись послугами ТІО, туристи максимально ефективно спланують свій маршрут подорожі, отримають інформацію про культурні події. Також можна буде придбати місцеві сувеніри та краєзнавчу друковану продукцію. Працівник офісу допоможе вирішити й побутові питання, пов’язані із проживанням та харчуванням туристів, завдяки укладенню угод з місцевими підприємцями та власниками агроосель.

Розміщуватися туристичний інформаційний офіс буде у приміщенні центральної районної бібліотеки по вул. Соборна, 24.

Відкриття планується у перший день етно-тур-фесту «Бурштиновий шлях», про який вже можемо сьогодні говорити.

Тож і далі працює правило: «Дивись на відпочинок через призму зеленого туризму!»

Людмила Босик. 

 

Коментарі   

 
+4 # Гість 11.06.2017, 08:01
Ніхто не поіде у цей край нелегального бурштину і розбитих доріг
Відповісти
 
 
-1 # Гість 16.06.2017, 17:53
А чого на площі будуть проводити, а не в селі, як це було при начальнику Міцуті В.М.? Але зрозуміло, ця (видалено модератором) Босичка на інше не здатна.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 82 гостей на сайті