Авторизація

HomeКультураОфіційноВідзначення 153-ї річниці перепоховання праху Тараса Шевченка (+фото)

Відзначення 153-ї річниці перепоховання праху Тараса Шевченка (+фото)

( 11 Votes )

«…Не вмирає душа наша, Не вмирає воля. І неситий не виоре На дні моря поле…» Ці безсмертні рядки Кобзаря звучали 22 травня у Володимирці на урочистостях з нагоди 153-річниці перепоховання праху Тараса Шевченка.

Школярі,запрошені районною бібліотекою для дітей поряд з пам’ятником Тарасу ілюстрували на асфальті «Кобзаря»,центральна районна бібліотека запропонувала книжкову виставку під відкритим небом "Шевченко вічний, як народ", презентацію буклету ""Останній шлях Кобзаря".

Вшанували творчість та пророцтво слова Тараса Шевченка на мітингу голова райдержадміністрації В.Савонік,голова районної ради В.Ковенько,відділ культури та туризму райдержадміністрації ,селищна рада,районне об'єднання ВУТ «Просвіта» ім.Т.Г.Шевченка, колективи дитячої музичної школи, райцентрівських шкіл, громадськість району.

Читець Руслан Шкут рядками поеми «Кавказ»,бандурист Микола Кукла закликали присутніх до усвідомлення актуальності слів автора сьогодні,-в такий нелегкий для України час. Пломеніли квіти біля підніжжя пам’ятника Великому Тарасу,а серця всіх учасників урочистостей несли вогонь слова його.

Відзначення 153-ї річниці перепоховання праху Тараса Шевченка у Володимирці
 
Відзначення 153-ї річниці перепоховання праху Тараса Шевченка у Володимирці
 
Відзначення 153-ї річниці перепоховання праху Тараса Шевченка у Володимирці
 
Відзначення 153-ї річниці перепоховання праху Тараса Шевченка у Володимирці

Людмила Босик

 

Коментарі   

 
-27 # Надія 22.05.2014, 13:57
Невже нашій адміністрації немає чим більше зайнятися?Це сьогодні найбільш актуально :eek:
Відповісти
 
 
+26 # Гість 22.05.2014, 14:02
Хто не знає свого минулого - той не вартий свого майбутнього.
Відповісти
 
 
0 # Активіст 23.05.2014, 18:15
Минуле то різне: і добре і погане. А навіщо його знати???? Та мабуть для того щоб висновки правильні робити! А які висновки ми зробили? Ющенко (як і сьогоднішні керівники) починав з пам'ятників, посмертних героїв, голодомору, бджіл і т.д. і т.п. НІХТО НЕ СПОРИТЬ ЩО ЦЕ ВАЖЛИВО, АЛЕ ПРОБЛЕМ ВІД ЦИХ ВШАНУВАНЬ НЕ МЕНШАЕ!!! От наприклад: Коли буде прийнятий закон про видобуток бурштину? Коли будуть відремонтовані дороги? Коли будуть відповідати винні у відмиванні грошей в районі? Коли будуть інвестори створювати робочі місця в районі? Коли буде запроваджено умови для нормального розвитку бізнесу в районі? Коли буде наведений порядок і перестануть гинути люди на дорогах Володимиреччини ? Коли перестануть красти ліс? Коли? Коли? Коли? Хоть щось конкретне? А то: 153 річниця, 200 річчя, пам'ятники, бій під Гурбами, день народження прабабці Гапки....

Ви мені скажіть, а без голів РДА і Райради це вшанування не можна провести??? Нехай собі працюють і роблять щось для людей, а ви з народом вшановуйте!
Відповісти
 
 
+24 # Людмила 22.05.2014, 14:29
І це теж актуально.Всьом у свій час. Може ще краплинка свідомості доллється комуСЬ до духовного світу...
Відповісти
 
 
-30 # Надія 22.05.2014, 14:10
Не знати- одне,а робити показуху в такий час зовсім інше.
Відповісти
 
 
+29 # Гість 22.05.2014, 14:13
сьогоднішній час - це тимчасово. Завтра вже буде майбутнє. І працювати завжди треба на майбутнє, на довгострокову перспективу. З фотографій видно, чо було багато дітей, і це добре, оскільки любов до країни, до історії, патріотизм слід прививати з дитинства. І лише тоді у нас не буде сепаратистів.
Відповісти
 
 
+21 # Людмила 22.05.2014, 14:30
Це не показуха,шановн а.Це,якраз,друж ня і спільна робота.
Відповісти
 
 
-24 # Надія 22.05.2014, 14:37
В Вашому розумінні зігнати держслужбовців і привести колону учнів це свято?
Відповісти
 
 
+13 # SoloUkraine 22.05.2014, 15:12
А у Вашому розуміні концерт - це коли Діма Білан пригає по сцені????Що за люди????Ні святого ні грішного!!!Шевч енко - величніша людини і всьому світі,і його пам'ять вшановують не горланням попси в мікрофон.
Концерт (від лат. concerto — змагаюсь)

Концерт (захід) — Прилюдне виконання музичних творів
Концерт (жанр) — Жанр хорової та інструментально ї музики.
Відповісти
 
 
+11 # SoloUkraine 22.05.2014, 15:17
Свя́то — день або дні, коли урочисто відзначають видатні події, знаменні дати; кілька неробочих днів поспіль з нагоди торжеств; Звичай ґрунтуються на ранніх язичницьких обрядах і ритуалах, у яких зображувалися, розігрувалися, інсценувалися, подавалися в театральній формі ті або інші сцени, пов'язані із ключовими, життєво важливими подіями суспільства.
ЖИТТЄВО ВАЖЛИВИМИ ПОДІЯМИ.....
Відповісти
 
 
-11 # Гість 23.05.2014, 07:45
Прямо в ціль! Молодець знайома!
Відповісти
 
 
-16 # Надія 22.05.2014, 15:39
В зв*язку з перепохованням ,молебень би краще замовили.
Відповісти
 
 
+18 # Людмила 22.05.2014, 15:55
тоді чому Ви не замовили,а тут ... полемізуєте з приводу?
Відповісти
 
 
+6 # Siegfried 22.05.2014, 19:13
Замовляти молебень? Замовляють квитки на концерт, торт на свято.
Відповісти
 
 
+3 # Людмила 23.05.2014, 12:37
А хіба Ви давно в церкві були? То зайдіть. Там є каса,є прайси. Є питання?Д
о касира! --Вам це про ЩОСЬ говорить??
Відповісти
 
 
+3 # Siegfried 23.05.2014, 18:14
:-) Пані Людмило, Ви все не так зрозуміли. Це не прейскурант платних послуг, а рекомендація для пожертви на потреби церкви. Можете пожертвувати й БІЛЬШЕ."Хто щедро сіє, (жертвує), той щедро й жатиме. А хто скупо сіє, той і скупо жатиме" Так промовляє до нас Слово Боже. Хіба ж Вас не вчать в Вашому зібранні церкви про це? Чи Ви не ходите на Богослужіння і не слухаєте душпастирів? ПрислухАйтесь.
Людмило, Бог до Вас дуже прихильний і багатомилостиви й. І я Вас люблю Його любов"ю. Спаси Вас Господь!!! :-)
Відповісти
 
 
+7 # Людмила 26.05.2014, 08:21
"Хто щедро сіє, (жертвує), той щедро й жатиме. А хто скупо сіє, той і скупо жатиме"-не маю великого бажання вступати в дискусію на цю тематику,але таке трактування Слова Божого пахне грошима. Хіба можна відкупитися від гріхів ними???Ця цитата,на мій поляд,найперше має сприйматися,як моральна преамбула до розуміння вищих за гроші матерій.
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 26.05.2014, 09:08
Все вірно. Ви праві. Казав Ісус що і жертвувати матеріальне ПОТРІБНО, але й про віру, любов і милосердя не потрібно забувати. Я лише пишу те, про що говорить Писання. Я його намагаюся не трактувати, а подавати чистим. "Моє срібло, моє золото -- промовляє Господь" А ми лише користуємося тими благами, що Він нам дає. "Принесіть же ви всю десятину до Дому скарбниці мого, щоб страва була в МОЄМУ ДОМІ (в храмі)"
Відповісти
 
 
+9 # Гість 22.05.2014, 15:54
В цей день в минулі роки завжди був молебень. Може й тепер о.Михайло відслужив
Відповісти
 
 
+8 # Активіст 22.05.2014, 20:00
А щодо матеріалу - кесару -кесарове, а Богові - боже. Тобто: захід хороший для підняття патріотичного духу! А для підняття християнського духу - молебень в Церкві. Якщо не було на заході молебня, то підтримую! Не був не знаю.
Відповісти
 
 
+3 # Siegfried 22.05.2014, 21:18
8)
Відповісти
 
 
+3 # Людмила 23.05.2014, 12:40
;-) :lol: 8)
Відповісти
 
 
+2 # Administrator 23.05.2014, 09:12
Ні, то у всіх таке було. Надлишковий код "виліз". Уже потер.
Дякую за підказку! :-)
Відповісти
 
 
0 # Людмила 23.05.2014, 12:39
буває.з адміністрування м. ;-)
Відповісти
 
 
+15 # опонент 22.05.2014, 20:49
Щоб щось стверджувати - треба побачити на власні очі.
Ніхто держслужбу не зганяв — поступила пропозиція прийняти участь у дійстві. Хто не захотів - позалишалися по кабінетах, крім держслужбовців було чимало володимирчан та й люду, що приїхали до райцентру. А діти - це ж вихованці із музичної школи, які продемонструвал и свій талант та результат роботи своїх наставників. Дійство тривало ну від сили 20 хвилин — про яку показуху може йти мова. До речі було повчально.
Відповісти
 
 
-14 # Активіст 23.05.2014, 18:25
А що конкретного тут сказано? Ну не буде він звільняти нікого з роботи, ну заскоїв десяток керівників, які віроюі правдою служили Януковичу і що? Перспектива де? Що робити? Який план розвитку?
Відповісти
 
 
+16 # Володимир 22.05.2014, 23:00
Підтверджую. Структура адміністрації працювала. На захід службовці йшли добровільно і лише ті в кого було менше чи не було зовсім термінової роботи. Якщо вважати вшанування Пророка нашого народу показухою то в мене питання: навіщо далі жити?
Відповісти
 
 
+2 # Гість 23.05.2014, 09:15
http://takeinfo.net/news/view/15945
Відповісти
 
 
+4 # Siegfried 23.05.2014, 11:16
Мені це сподобалося. Довіряю цим словам на 95%
Відповісти
 
 
+7 # Людмила 23.05.2014, 12:44
цитата з посилання:"Я розумію, куди прийшов. Я розумію, що не маю достатньо досвіду й сили, аби протидіяти тим угрупуванням, які діяли роками. Але далі так тривати не може. Якщо ми нічого не змінимо, то для чого тоді жити в цій країні? Я розумію, що є небезпека, якщо я спробую порушити ті схеми, які дають незаконні прибутки, але інших варіантів немає. І якщо буде край – куплю собі бронежилет і отримаю дозвіл на зброю, бо шляху назад вже немає..."
Відповісти
 
 
+12 # Гість 23.05.2014, 18:33
Будете начальником управління культури і туризму в районі. Мабуть пані Пінчук вже засиділася. Потрібно піднімати цю галузь, розвивати. Нові люди -- нові ідеї. А у Вас енергії на це багато, могутній потенціал. Самі для цього не робіть нічого (не підсиджуйте). А просто й далі виконуйте свою роботу так, як це робили і робите зі своїм дружним колективом. Вас вже давно помітили.
До речі, щось не помітно активності роботи районного музею. Там зараз хтось хоча б доглядає за ним?
Відповісти
 
 
-9 # Людмила 26.05.2014, 08:32
:-? підозрюю,шановн ий Госте,що цим коментарем наживу чимало опонентів,але маю зауважити,що саме з подачі пані Пінчук культура в останнє десятиліття так "рванула" вперед:фест-про екти,бібліо-про екти,тур-проект и.... Хіба це сидіння??? Нашу Володимиреччину чує-знає вся Україна! А проблема культури-загаль нодержавна:зали шковий принцип фінансування.На ентузіазмі їдемо,ще й далеко заїзджаємо.... 8)
Відповісти
 
 
+1 # Гість 26.05.2014, 09:43
Чому нічого не чути про "Бурштиновий шлях - 2014"? Коли буде? Яка програма?
Відповісти
 
 
+5 # Siegfried 26.05.2014, 12:22
Тож пишуть вам: Культура на залишковому фінансуванні.
Грошей нема. При попередниках на фестивалі мабуть відмивалися грошенята. Тепер власть міняєця.
Ось тут і виявиться хто справжній ентузіаст, а хто меркантильний.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 26.05.2014, 13:44
А 25 травня був День Африки...Хоть би хто згадав...Нічого на "Трамваі" пофестивалимо.М оже все таки відбудеться.І ще одне.Що у нас новий комісар по кульурі?Бо щось упустив. :lol:
Відповісти
 
 
+6 # Гість 26.05.2014, 13:33
Мадам, а Вы совсем не постарели,
Лишь погрустнели чуточку глаза. :-)
Відповісти
 
 
0 # Гість 26.05.2014, 13:44
:cry:
Відповісти
 
 
+11 # Гість 26.05.2014, 14:28
А куди далі від проектів "рванула" культура? Хіба останнім часом у Володимирці є якісь концерти, заходи? Навіть свято Івана Купала, яке так люблять володимирчани, вже восьмий рік не проводиться
Відповісти
 
 
+10 # Гість 26.05.2014, 16:22
І тут треба гроші. Без них нікуди :-? Але дивує те, що клуб працює вдень, коли всі на роботі. А після 18.00 поцьомайте замок і йдіте у ганделик або грать у триньку. Виходниє дні дом культури закритий. То нащо він? Щоб бюджетні гроші проїдать за бєздєліє? Може я щось не так понімаю, може чого то не знаю? То поясніть.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 26.05.2014, 15:45
ого!! ;-) то начальником управління :-* чи в районі????? 8) "будешь самым главным Нехочухой!" :lol: :lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
-15 # Надія 23.05.2014, 21:21
Дякую,Активісте .Хоч одна людина висловила те, про що думає більшість.Склад ається враження,що наші керівники і забот більш не мають,як крім відзначати N-річчя.А там і без них обійшлося б.
Відповісти
 
 
+10 # Siegfried 24.05.2014, 09:44
Яка більшість? І не завжди думка великого натовпу є правильною. Велика зграя галасливого гайвороння -- ніщо перед маленьким соловейком.
Відповісти