Авторизація

HomeКультураНеофіційноВолодимиреччина туристична: віртуальна подорож для малечі

Володимиреччина туристична: віртуальна подорож для малечі

( 1 Vote )

У Володимирецькій районній бібліотеці для дітей 12 серпня презентували «Володимиреччину туристичну», а 13 серпня запросили  малечу у віртуальну подорож  під назвою «Бурштиновий шлях»: зелений шлях в історію Полісся»

У відділі обслуговування учнів 5-9 класів відбулася презентація виставки друкованої продукції «Володимиреччина туристична». Відвідувачам представили календарі «Бурштиновий шлях», туристичний путівник «Володимиреччина туристична», сувенірна продукція етно-фест-туру «Бурштиновий шлях». Крім того, відвідувачі виставки ближче познайомились з роботами краєзнавців Михайла Кобилянського, Лідії Бліхар, світлинами Олексія Нагорнюка та Володимира Дуляницького. Змістовно розкриває цікавинки Полісся краєзнавча інфотека «Сім чудес Володимиреччини», «Сім чудес краю», підготованих працівниками бібліотеки. Загалом на виставці презентовано біля 40 експонатів.

Наступного дня відбулася віртуальна подорож «Бурштиновий шлях»: зелений шлях в історію Полісся». Відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів запросив до перегляду діток, які  посередництвом комп’ютера завітали до святинь Володимирецького району, побували хто вперше, хто вкотре на фестивалі «Бурштиновий шлях», переглядаючи відеоролики та світлини. Також познайомились з краєзнавчими матеріалами районної бібліотеки для дітей, розміщених на бібліотечних ресурсах: сайті «Чомучка», ВКонтакті, Faсebook.

Користувачі вкотре переконались у сучасному форматі діяльності бібліотеки для дітей та наповнили свій інформаційний багаж знаннями про свій край.

Людмила БОСИК.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 92 гостей на сайті