Авторизація

HomeКультураНеофіційноДякуємо всім, хто з Україною! Фенічки від учнів

Дякуємо всім, хто з Україною! Фенічки від учнів

( 2 Votes )

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна: ВІЙНА!. Хтось бере у руки зброю і йде супроти загарбника, хтось допомагає фізично, фінансово, хтось морально.

 Вже з місяць не давало спокою запитання маленького відвідувача нашої бібліотеки: «Я дуже хочу допомогти нашій армії перемогти. Ви не знаєте як?». Підказка знайшлася. Діти ж і підказали! Цікавилися фенічками та поробками з діючої виставки юної рукодільниці Даринки Босик: «А де можна таку взяти? А як навчитися?». Ну, за ідеями ми в чужу кишеню не лізем, тому напередодні Дня українського козацтва Володимирецька районна бібліотека для дітей запросила восьмикласників ЗОШ №1 на черговий майстер-клас в плані реалізації завдань бібліомостовського проекту «Посиденьки.NET.»

Робили фенічки та бантики. Жовто-блакитні, як наш прапор. Кілька дівчаток вчили, решта вчилися. Результатом двогодинної праці юних рукодільниць стала барвиста гора виробів. 14 жовтня, під час благодійного свята повстанської пісні «За Україну, за її волю»,організованого відділом культури і туризму РДА на Володимирецькому Майдані Єдності, ми запрошували всіх долучитися та придбати сувенір.

Величезна вдячність дітям, які створили їх, благодійникам, які придбали вироби та приватному підприємцю Мирославі Присяжнюк, яка забезпечила матеріалами! Загалом поширено більше півтораста виробів. 1214 гривень в нашу скриньку спільними зусиллями! На святі працювало три скриньки по збору коштів. Майже 5 тисяч гривень від благодійників. В маштабах війни сума мізерна, але скільки в цій сумі побажань щирих нашим солдатам!

Як приємно було споглядати учасників та гостей свята з патріотичним бантом чи фенічкою на руці. Дітлахів та дорослих. Майдан Єдності – чого там казати!

Хай Бог охороняє всіх учасників акції! Хай Покрова вбереже наших захисників на полі бою! Слава Україні!

 

Відео події:https://www.youtube.com/watch?v=PkhceiIYNmo

Людмила Босик,

заступник директора Володимирецької ЦСПШБ по роботі з дітьми.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 28 гостей на сайті