"Моноліт" - чемпіон Володимиреччини – 2018! (+фото, таблиці)

( 0 Votes )

У неділю, 23-го вересня, після домашньої перемоги над Великими Телковичами – 2 : 0 та майже одночасною поразкою Кідер у Сопачеві – 1 : 3 стало ясно, що за три тури до завершення чемпіонату району почесне звання тріумфатора змагань завоювала команда енергоремонтного підрозділу Рівненської АЕС «Моноліт», оскільки відстань до найближчого переслідувача збільшилася до 10-ти очок.

Та про все за хронологією. ХІХ – й тур районних перегонів  почався заздалегідь, серед тижня, коли Полиці вдома переграли Каноничі – 2 : 1, а МФК у райцентрі розійшовся миром з Великими Цепцевичами – 0 : 0. В неділю у гості до варашан завітали телковицькі футболісти на чолі зі своїм лідером Василем Лойком. Господарі активно почали поєдинок, і вже в дебюті гри Петро Коновальчук ударом з гострого кута відкрив рахунок – 1 : 0.Гості грали дуже просто – ліберо Лойко потужно бив  до воріт «Моноліта», а там два швидкі нападаючі намагалися переграти захист місцевих. І треба сказати, що така доволі примітивна  тактика декілька разів ледве не спрацювала, і енергоремонтників виручали або кіпер Олексій Бойко, або низька виконавська майстерність нападників «Стира». Увесь інший час проходив у атаках підопічних Володимира Нестерчука, яким для підвищення рахунку не вистачало якихось дрібниць, аж поки на поле не вийшов із лави запасних Сергій Кедич. Саме він забив вирішальний м’яч, який фактично і зробив «Моноліт» чемпіоном, «замкнувши» головою подачу зі штрафного Олега Мирончука – 2 : 0.Відігратися гості вже ніяк не встигали, попри титанічні зусилля того ж Лойка, що лише підтвердив правдивість прислів’я «Один в полі не воїн». Отож до золотих медалей районної чеканки енергоремонтників привели: президент клубу Анатолій Іванович Ляшик, фінансовий директор Олександр Михайлович Яйченя, головний(граючий) тренер Володимир Володимирович Нестерчук, а також гравці Олексій Бойко,Сергій Коробчук, Роман Кузьмін, Данило Вергульов, Вячеслав Штинь, Олександр Степанов, Петро Кислянко, Олег Мирончук, Олег Кравчук, Роман Сильчук, Анатолій Устимчик, Сергій Голодюк, Василь Квачук, Петро Коновальчук, Володимир Речун, Сергій Кедич, Олександр Колос, Роман Лоза, Віталій Ситник, Борис Данилко, Олександр та Віктор Федіни,Сергій Антипов,  Сергій Тарасюк, Володимир Годунок, Роман Процик.

У першій обласній лізі фішкою чергового туру став візит до Вараша тіньового лідера і фаворита усіх змагань на теренах Рівненщини – оржівського ОДЕКа. Першими зійшлися юнаки, які посідають дві перші сходинки турнірної таблиці.Краще підготовленими виявилися хлопці Бориса Котка – 4 : 1.У них з найкращого боку зарекомендував себе один з лідерів гонки бомбардирів Дмитро Кудрик (забив два голи).А от у двобої дорослих повна перевага була за гостями, які просто не помітили суперника, послабленого втратою аж чотирьох гравців.Вже в  середині першого тайму ОДЕК вів – 3 : 0, а по перерві, давши пограти усім запасним, довів справу до розгрому – 5 : 0.Ще один погром був зафіксований у суботу в гощанському дербі, де Садове потоптало бугринську «Калину» - 5 : 1.Наступного дня Сарни таки дотисли у Гощі АГАТ, забивши єдиний гол на 85-ій хвилині матчу і зберегли лідерську позицію. У битві аутсайдерів у Рокитному перемогли гості з Клевані – 2 : 0.Рафалівчани здійснили свій найдальший виїзд, і зробили його доволі успішним. Щоправда, не змогли виграти у радивилівських однолітків наші юнаки – 1 : 1, але вони мусили відрядити декількох ключових гравців до дорослої команди. Своєрідна «ін’єкція» молодості допомогла хлопцям Івана Мальця виграти – 3 : 1, хоча першими у зустрічі відзначилися саме господарі …Але ще до перерви вже в доданий до першого тайму час Роман Федіна поновив рівновагу – 1 : 1, а у другій частині матчу  свій перший гол за рафалівчан забив Артем Цимбалюк, а переможну «крапку» поставив Дмитро Серховець – 3 : 1. Вже у середу, 26-го вересня, рафалівчанам їхати до Оржева.

Відбувся також перший тур фінальної частини першості області, в якому змагаються 8 кращих колективів другої ліги.МФК “Енергія» на запасному полі «Янтаря» мірявся силами з дубровицьким «Лісівником».Гості швидко освоїлися на чужому для них полі і першими відзначилися – 0 : 1.Володимирчанам вдалося відігратися лише під кінець першого тайму зусиллями Віктора Супрунюка – 1 : 1.По перерві нічого не змінилося попри неабиякі старання обох команд, а  у деяких моментах дубровичани виглядали навіть краще місцевих футболістів.В інших матчах  Костопіль вдома розгромно «влетів»  Вельбівному – 0 : 5, яке й стало одноосібним лідером – 16 очок.Малятинське «Полісся», видно, пройшло пік форми і поступилося здолбунівському «Локомотиву» - 1 : 2.У нього залишилося 13 балів.Ще в одній зкстрічі «ОТГ Клевань – Оржів» - «Колос» Рачин зафіксовано нічийний  рахунок – 1 : 1.Рачин – третій (11очок), Здолбунів – четвертий (10), Володимирець – пятий (9).

У другому турі нашим землякам їхати у далеке «Вельбівне» до очільника змагального рейтингу у суботу, 29-го вересня.

На ветеранській футбольній ниві теж коїлися цікаві речі у вигляді районного дербі між збірною Володимиреччини та «Ізотопом – РАЕС».Суботнє дощове надвечіря на запасному «Янтарі» сильнішого не виявило – 0 : 0.По такій погоді ветерани боролися більше з непокірним м’ячем, ніж власне грали у футбол.Єдиний свій шанс гості втратили на початку гри(Анатолій Демчук влучив у штангу), а господарі – в середині другого тайму(Павло Ярута змарнував вихід віч – на – віч з Віталієм Бедиком).Наступного тижня волею календаря обидві команди грають з лідерами північної групи – володимирчани їдуть до Рокитного, а варашани приймають Сарни.

Так вже вийшло, що у Вараші у неділю гостював ще й лідер Всеукраїнської ліги учасників АТО(група «Захід»).Луцький колектив «Волинь – АТО» виявився сильнішим за варашан з 5ОБ НГУ – 2 : 0.Перевага гостей була великою, але рахунок вони відкрили лише за лічені хвилини до кінця першого тайму – 1 : 0, а закріпили – в середині другого – 2 : 0.Могли вони забити набагато більше, якби не дивовижний фарт кіпера місцевих…