Кінцева зупинка за крок до фіналу

( 0 Votes )

Нещодавно  я писав, що в обласній Лізі Чемпіонів можливий фінал за участі команд із Володимирецького району. Думаю, що так здавалося не лише мені.

Але сувора футбольна реальність виявилася набагато жорстокішою – 14-го вересня обидві наші команди завершили свої виступи у вищезгаданих змаганнях.

Найближче до фіналу були „гориничі” з Цепцевич, яким після перемоги у Заборолі у першому півфіналі 1 : 0 достатньо було вдома навіть зіграти внічию, щоби дістатися фіналу. Не вийшло. Колектив без свого харизматичного лідера і капітана Анатолія Пархомчука, який вже не мав права грати у Лізі, оскільки наразі заявлений за ФК „Рафалівку”, поступився „Продторгобладнанню” – 1 : 2, причому, як то кажуть, по грі. Причому навіть вибагливі цепцевицькі уболівальники визнали силу приїжджої команди.

Дещо складніше завдання стояло перед любахівським „Соколом”, якому було потрібно відігравати фору в один м’яч після гостьової поразки у Корці – 1 : 2. Втім, як показала сама гра, фортуна того дня була явно на боці гостей. Корецькі „адвокати” виявилися молодою і фізично сильною командою (щось на зразок Осової – суперника „соколів” у чвертьфіналі), але з більшим везінням. Декілька разів видавалося, що м’ячу вже нікуди діватися по ударах Едуарда Мотька та Олександра Колоса, та футбольний Бог кожен раз ставав на бік візитерів. Дебютанти турніру таки відстояли потрібний їм результат – нульову нічию, і саме вони стали суперниками Заборолі у заключних матчах Ліги Чемпіонів.

У першій лізі чемпіонату Рівненщини не зумів поповнити свій очковий багаж кузнецовський „Ізотоп – РАЕС”. У себе вдома у неділю, 18-го вересня, атомники поступились – 1 : 2 команді Володимира Новака – гощанському „Агату”. Усередині першого тайму рахунок відкрив захисник господарів Андрій Кедич, скориставшись якимось миттєвим заціпенінням оборонців гостей. Та вже за декілька хвилин гості поновили рівновагу – 1 : 1, а у другому таймі, випустивши на заміну декількох досвідчених гравців, дотисли ізотопівців – 1 : 2. Зате виграли юнаки – 2 : 1.

У другій лізі з таким же рахунком – 1 : 2 – програла у Кричильську МФК „Енергія”. Тепер „Колос” на три очки випереджає рафалівчан, які цей тур пропускали. Їм у спину дихає і дубровицька „Горинь”, яка взяла три очки у Томашгороді – 2 : 0. Якраз останні і приїдуть у Рафалівку на оновлений стадіон у найближчі вихідні.

Завершилась фаза групових турнірів у ветеранському чемпіонаті області. У північній групі першими стали дубровичани, які у своєму останньому поєдинку з труднощами подолали збірну Володимирецького району – 2 : 1 (за наших футболістів відзначився Олег Кладько). На кінцевий рахунок зустрічі вплинули помилки сарненського арбітра Ігора Мартинюка, який не помітив (чи не захотів помітити) декілька суттєвих порушень з боку гостей. Разом з дубровичанами до чвертьфіналу змагань пройшли також і кузнецовці, що вдома на День міста впевнено переграли сарненський „Маяк” – 3 : 1. Постарались у цей день Олександр Колос, Василь Макуха та Сергій Ткачук.

Районна перша ліга, як завжди останнім часом, розтягнулась на цілий тиждень. Раніше за інших володимирецький МФК у надрезультативному двобої з рахунком 5 : 3 здолав любахівський „Сокіл” (за райцентрівців тричі забивав голеадор Віталій Брикса, ще по разу – Сергій Жданюк та капітан Василь Новицький). Підопічні Василя Лосінця потихеньку-помаленьку перебралися вже на третє місце, і це, як здається, ще не межа їхнім амбіціям. У Сопачеві „Стир” розійшовся миром (1 : 1) з каноницьким „Променем” і зрівнявся за очками з Любахами. Теж нічия, але 0 : 0 зафіксована у Воронках, де гостював лідер з Цепцевич. У Кідрах місцеві хлопці виявились сильнішими за ФК „Рафалівку” – 3 : 2, за яку грають юнаки разом з ветераном Володимиром Штинем, до речі, автором одного з голів у цій грі. Недограли поєдинок у Полицях за участі „Полісся” і „Моноліта”. Долю цього матчу буде вирішувати виконком ВРФФ.

Зіграні і поєдинки перехідного турніру команд другої ліги за право грати у першій лізі, де кращі колективи північної та південної зон стартували з так званими „золотими” очками. ”Золоті” бали – це очки, набрані трьома кращими командами однієї зони в іграх між собою. Лідер перегонів з Новаків, хоч і з проблемами, та дістався до Половель, і навіть здобув там три очки – 2 : 1 (Стас Печончик і Слава Босик) і має їх тепер 13. На три бали менше в активі телковичан, котрі вдома розбили Жовкині – 6 : 3. Сім стало у Зеленого після домашньої нічиї – 1 : 1 з Довговолею. Останні разом з Половлями та Жовкинями згромадили по 4 очки. Як бачимо, найбільш вірогідні претенденти на гру у вищому дивізіоні практично з’ясовані. За два тури до фінішу перехідного турніру найбільші шанси мають Новаки та Телковичі.

Чемпіонат та першість  Володимирецького району з футболу 2016року І-ліга (станом на 19.09.2016)