Бронза любахівського «Сокола»

( 0 Votes )

17 квітня у с. Шубків Рівненського району завершилися фінальні змагання «Кубка відкриття сезону пам’яті колишнього голови ФСТ «Колос» Т.Г. Дем’янюка», у якому взяли участь переможці чотирьох зональних турнірів, проведених тижнем раніше, в тому числі й минулорічний чемпіон Володимиреччини – любахівський «Сокіл».

Про перебіг подій на Кубку розповідає наставник «соколів» Степан Бережний: «По перше, нам не поталанило з жеребкуванням – одразу по прибуттю до Шубкова довелося практично без розминки вибігати на поле і протистояти, як потім з’ясувалось, найсильнішому колективу змагань – «Крокусу» з Великого Олексина Рівненського району. Ця команда нещодавно посіла почесне третє місце на міському Меморіалі Володимира Шморгуна. По - друге, з різних причин до Шубкова не змогли приїхати більше половини основного складу «Сокола» – Антон Шевчук, Роман Лоза,Сергій Сиротюк, Олександр Колос та інші. Особливо відчувалася відсутність гравців атакувальної ланки після того, як фактичні господарі турніру – олексинці – забили нам гола. Треба було посилювати креативність у грі, додавати у нападі, але зробити це було нікому. Так і програли – 0 : 1.

У другому півфіналі, де зійшлись футболісти з Козина Радивилівського району та Малої Любаші Костопільського району, виявити переможця в основний час не вдалося, тож справа дійшла до лотерейної серії пенальті, де кращими виявилися радивилівці. А нам у поєдинку за 3-4 місця протистояли костопільчани. Особливого опору вони нам не чинили, і ми зуміли здобути перемогу за рахунок точних ударів двох Мотьків – Івана та Едуарда. Таким чином, привезли додому кубок, медалі і грамоти від обласного ФСТ «Колос» за третє місце. А головний приз дістався олексинцям, які у заключному поєдинку змагань знову мінімально – 1 : 0 – подужали козинський «Колос». Турнір, безумовно, цікавий і потрібний у плані підготовки до чемпіонату району та обласної Ліги Чемпіонів».

ЗАЛИШИВСЯ ЛИШЕ «ІЗОТОП – РАЕС».

Того ж погожого недільного дня у восьми населених пунктах Рівненщини пройшли матчі плей-офф чергової стадії Кубка області, у якій мірялися силами із своїми суперниками і два представники нашого регіону – МФК «Енергія» з Володимирця та кузнецовський «Ізотоп – РАЕС», причому обидва грали на виїзді. Особливо складне становище склалось у хлопців з райцентру, яким довелося протистояти минулорічному чемпіону Рівненщини – сарненському «Маяку», та ще й у нього вдома. Тиждень тому чемпіони у Рокитному поглумилися 8 : 0 над томашгородським «Гранітом». Вісім м’ячів вони «відвантажили» і володимирчанам, щоправда, і ті зуміли забити кращій команді області тричі. Що тут скажеш? Коментарі тут, як-то кажуть, зайві, просто команди нині знаходяться (за боксерською термінологією) у різних вагових категоріях.

Зате порадували значно оновлені атомники. З далекого Вельбівного Острозького району вони зуміли привезти переконливу звитягу – 4 : 1 над суперником, який у чемпіонаті області-2015 розташувався вище кузнецовців. Ізотопівці домінували майже на протязі усієї зустрічі і дозволили господарям «розмочити» рахунок лише під завісу гри. Рахунок вже в дебюті матчу відкрив півзахисник Олександр Поляков, а в середині тайму подвоїв Петро Кислянко. По перерві юний нападник Антон Мороз за три хвилини оформив «дубль», чим остаточно деморалізував вельбівчан.

З поміж інших поєдинків цієї стадії розіграшу почесного трофея відзначу гол екс-володимирчанина Віталія Брикси за ФК «Малинськ» у двобої з ФК «Горбаків» Гощанського району, який закінчився погромом гостей – 7 : 0. Загалом до чвертьфіналу пройшли майже усі фаворити та дві команди з другої ліги – ФК «Кричильськ» і дубровицька «Горинь».

У понеділок, 18 квітня, у приміщенні Рівненської обласної федерації футболу відбулось жеребкування чвертьфіналів Кубка області. В результаті сформовано наступні пари: «Горинь» (Дубровиця) – «Ізотоп – РАЕС» (Кузнецовськ), ФК «Кричильськ» – «Сокіл» (Радивилів), «Маяк» (Сарни) – ФК «Малинськ», ОДЕК (Оржів) – «Агат» (Гоща).

Дві перші команди гратимуть у неділю, 24 квітня о 15.00, дві останніх – у середу, 27 квітня о 17.00 у зв’язку із виступом Оржева і Малинська в аматорському чемпіонаті України. І нагадаю читачам, що на цій стадії кубкового протистояння команди зіграють між собою лише один матч.