Кубкові баталії: поки без сенсацій

( 0 Votes )

В минулі вихідні поєдинками 1/16 Кубка  Рівненщини на теренах нашої області стартував офіційний весняно – літній футбольний сезон.

І почався він 9 – го квітня у Володимирці на стадіоні «Янтар» зустріччю ФК «Нова Рафалівка» з минулорічним переможцем другої обласної ліги кричильським «Колосом» з Сарненського району.

Рафалівчан важко назвати абсолютним дебютантом змагань регіонального  масштабу, адже років 50 тому у селищі вже була команда дуже пристойного рівня, яку боялись і поважали навіть у Рівному. Та й тепер захищати їхні кольори вийшли  аж 8 вчорашніх і позавчорашніх гравців кузнецовського! «Ізотопа – РАЕС»(і це тільки в стартовому складі).Але вже перша атака гостей на ворота Віталія Бедика завершилася голом Павла Сороки – 0 : 1.А за півгодини гри наші земляки вже «горіли» – 0 : 3 стараннями Івана Козяра та Андрія Сороки. Крім цього, було ще 2 виходи кричилян віч – на – віч з кіпером, під час яких на боці  домашніх виявилось лише везіння. Тож перший тайм рафалівчани повністю провалили і корективи у складі зробили лише у перерві.

На другий тайм у напад вийшло двоє Федін – Роман та Олександр, Якубського перевели у захист, а згодом на полі з’явився і граючий тренер Олег Мирончук. Характер гри змінився, могли забити обидва резервісти, та відзначився тільки капітан господарів  Віталій Гордійчук – 1 : 3.Потім рафалівчани збились на примітивні навіси в надії на Сашка Федіну, та оборона приїжджих на чолі з воротарем  Андрієм Кардашем та захисником Костянтином Васильченком  більше не помилялась. Тож, як не прикро, перший рафалівський млинець на обласній арені виявився глевким і причина цьому – явна недооцінка суперника і переоцінка власних сил і можливостей.

Рівно через добу опробувати «янтарне» поле вибігли володимирчани із МФК «Енергія» і рокитнівське «Полісся», які подарували чисельним уболівальникам справжній  футбольний триллер у двох серіях з додатковим часом ще й з пенальті на десерт. Попервах колективи, що виявилися приблизно одного рівня та класу, вели позиційну боротьбу, нещадно гамселячи один одного по ногах так, що сарненський арбітр Інна Вакулко лишень вспівала роздавати «гірчичники» направо і наліво. Рахунок в середині першого тайму відкрив хавбек господарів Андрій Поліщук, якого оборонці гостей залишили на самоті проти воріт  - 1 : 0.А коли по перерві Олексій Будник покарав захисників полісян за невміло зроблену офсайдну пастку  і подвоїв рахунок , а невдовзі суддя залишила рокитнянців вдесятьох, здалося, що гостьова карта на цей раз буде бита. Пішли чисельні заміни з обох сторін, та несподівано гості (може й для самих себе) різко активізувалися і за якихось 15 хвилин поновили рівновагу зусиллями двох Віталіїв – Ковальчука і Пителя – 2 : 2, причому зробили це в чисельній меншості. Овертайм ніякими особливими подіями не відзначився, хіба що кількісні склади на майданчику вирівнялися, бо Вакулко погнала з поля когось з оборонців володимирчан, тож справа дійшла до лотерейної серії одинадцятиметрових штрафних ударів. Тут, за великим рахунком, не стільки виручали голкіпери обох колективів, скільки помилялись змучені гравці. Відкрив серію неточним ударом Дмитро Дацький із МФК, а «закрив» її його колега  Олександр Бартасевич, який зумів відбити удар рокитнянця  Віталія Кибукевича.Щоби читачі нашого тижневика могли зрозуміти супердраматизм цієї серії пенальті, додам, що тричі гості могли одним ударом залишити господарів ні з чим, але футбольна Фортуна разом з Олександром Бартасевичем цього пополудня були на боці підопічних Василя Лосінця, які й й добилися звитяги – 4 : 3 і вийшли в наступну стадію змагань, де на них чекає грізний минулорічний чемпіон області – сарненський «Маяк». До речі, з екс – володимирчанами Сергієм Жданюком та Романом Хондокою у складі. Чемпіони цього ж дня познущалися у гостях над томашгородським «Гранітом», що з Рокитнівського району - 8 : 0.

Взагалі, стартовий кубковий тур пройшов без особливих несподіванок. Із вищоліговців не пройшли далі лише березнів чани, та й то вчинивши не по – спортивному – просто не поїхали  до Дубровиці. Пробився до 1/8 також і «Ізотоп – РАЕС» за рахунок єдиного гола Віталія Корзюка на виїзді у ворота клесівського «Граніта».Тепер на  атомників  жде виїзд аж до Вельбівного Острозького району, де їх чекатимуть місцеві футболісти, які, як і кузнецовці, обіграли мінімально – 1 : 0 у Симонові Гощанського району «Агат». Усі поєдинки стадії 1\8 фіналу Кубка Рівненщини  заплановані на неділю, 17 квітня, о 15.00.

І ще про футбол.В неділю у Володимирці пройшов ще й зональний турнір «Кубок відкриття сезону ФСТ «Колос» памяті Т.Г.Демянюка», в якому взяли участь представники Володимирецького, Дубровицького та Рокитнівського районів і традиційно проігнорували захід  зарічнянці. Путівку до фінальних змагань, що пройдуть у с. Шубків Рівненського району, у запеклій боротьбі завоювали футболісти любахівського «Сокола» - минулорічні чемпіони Володимиреччини, які послідовно обіграли спочатку «Сокіл» з Осової Дубровицького району – 1 : 0(гол забив Руслан Логацький), а потім  «Колос» із Карпилівки  Рокитнівського району – 2 : 1(відзначались Роман Лоза і Сергій Сиротюк).Побажаємо підопічним тренера Степана Бережного успіху у шубківському фіналі, де суперниками наших хлопців будуть представники Рівненського(с.В.Олексин),Костопільського(с.М.Любаша) та переможець пари Радивилівський (с.Козин) – Млинівський(с.Острожець) районів.