Чемпіонат району з футболу: Каноничі утримують лідерство

( 0 Votes )

Недільні поєдинки 17-го туру чемпіонату району з футболу частково змінили турнірне становище команд першої ліги. Так, Рафалівка вдома з мінімальним рахунком 0:1 поступилася Любахівському «Соколу» і перемістилася на два пункти нижче, зараз вона четверта.

До Дня фізичної культури і спорту порадували своїх вболівальників футболісти Балахович. Вигравши важливу для себе зустріч у енергетиків, вони твердо закріпилися на восьмому місці, адже внизу  «турнірки» також точиться запекла боротьба за прописку у першій лізі.

Дуже непросто склалася гра лідера. Першу половину зустрічі він тільки захищався від стрімких атак господарів. Одна з таких атак на 37-й хвилині привела до одинадцятиметрового, якого влучно реалізували господарі і повели у рахунку.

Після перерви футболісти «Променя» зробили кілька замін і потихеньку почали вирівнювати гру. Уже на початку другого тайму вони зрівняли рахунок, а потім ще двічі вразили ворота суперника. Отже, 3:1 на користь футболістів Канонич.

В.Цепцевичі в гостях  з рахунком 3:1 переграли аутсайдера чемпіонату команду «Стир» із Заболоття і перемістилися з п’ятої позиції на третю. Також свою позицію закріпили футболісти Сопачева. Вдома перемігши кідрівську «Юність» з рахунком 3:1, вони ще більше загострили боротьбу за нагороди чемпіонату. Так як футбольне поле у Воронках  дискваліфіковано на одну гру, поєдинок між командами «Зоря» (Воронки) та  «Полісся» (Полиці) відбувся на стадіоні села Зелене. Тут упевнена перемога господарів (3:0),  і в них шосте місце у турнірній таблиці.

Скромнішими результатами завершився 15-й тур першості району з футболу команд ІІ-ої ліги. Щедрими на голи відбулася зустріч лиш у Білому, де місцевий «Буревісник» з рахунком 2:4 поступився «Поліссю» із Зеленого. Нульовою нічиєю розійшлися Городець та МФК «Володимирець». З таким же рахунком зіграли Озеро та Новаки, а В.Жолудськ дома переміг Половлі (2:0). Першу свою перемогу здобув антонівський «Лісівник», який з мінімальним рахунком 2:1 переміг Б.Волю.