5 тур чемпіонату району: Воронки розбили "Моноліт"

«ЗОРЯ» (Воронки) – «МОНОЛІТ» (Кузнецовськ) – 4:1 (1:1)

«Зоря»: Вадим Чугай,  І.Янковський (к), А.Чугай,  Віктор Чугай, Олексій Рищиковець, Р.Чугай,  С.Кравчук (П.Рищиковець, 67 хв), Р.Янковський (М.Хомич, 67 хв), В.Кравчук,  В.Хомич, Олександр Рищиковець.

Запасні: Василь Чугай, О.Мазепа, В.Ланецький.

Тренер: М.Чугай.

«Моноліт»: Р.Кузьмін (к), П.Кислянка, Д.Вергульов, О.Степанов, В.Федіна, В.Гордійчук, М.Булак, В.Речун, В.Годунок, О.Кравчук (С.Антипов, 64 хв), В.Дейнека.

Голи: В.Годунок (27 хв), Олександр Рищиковець (34, 81 хв), В.Кравчук (76 хв), В.Чугай (87 хв).

Попередження: В.Речун (26 хв, нецензурне висловлювання), Олександр Рищиковець (32 хв, груба гра), Р.Чугай (35 хв, неспортивна поведінка), В.Годунок (51 хв, удар суперника по ногах), І.Янковський (62 хв, груба гра), А.Чугай (71 хв, неспортивна поведінка).

Перший тайм звітного поєдинку у Воронках пройшов за мінімальної переваги команди з Кузнецовська, вони першими відкрили рахунок (В.Годунок головою закрив простріл з флангу), але господарі дальнім ударом зрівняли рахунок ще до перерви.

У другому таймі гра вирівнялась, гості зуміли забити гол, але з допомогою руки. Ближче до завершення поєдинку атаки господарів ставали стрімкішими. Вони розстрілювали гостей з різних позицій. За рахунок кращої фізичної підготовки гравці «Зорі» в кінцівці матчу зуміли провести три мячі й здобути переконливу перемогу.

Найбільше голів було забито в Кідрах: на три голи господарів лідери чемпіонату «Промінь» (Каноничі) відповів п’ятьма. Інший лідер «Сокіл» (Любахи) переграв у Заболотті місцевий «Стир» 3:1. В цьому матчі стався прикрий інцидент, гравці господарів невдоволення своїми результатами продемонстрували на суперниках та суддях плювками та кулаками. Апеляційний комітет ВРФФ визначить міру покарання порушникам.

Продовжується боротьба з нецензурними висловлюваннями під час проведення футбольних матчів. Варто відзначити, що усі з розумінням поставились до даної проблеми. Приниження суперника, демонстрація агресії чи «самоствердження» за допомогою нецензурної лексики буде жорстко каратись на футбольному полі. Тільки спільними зусиллями ми зможемо подолати це ганебне явище.

Інші результати п’ятого туру:

І ліга - Балаховичі – В.Цепцевичі - 0:4, Сопачів - Полиці - 1:0,   Рафалівка –Жовкині - 3:0. Лідирують Каноничі та Любахи - 13 очок, В.Цепцевичі, Рафалівка та Воронки мають по 10 очок.

ІІ ліга – Озеро – Городець - 1:4, Зелене – Половлі - 3:1, Новаки – Біле – 3:1, Володимирець – Б.Воля – 9:3, Антонівка – В.Жолудськ - 0:2. Лідирують: Володимирець – 12 очок (4 гри), Новаки – 10 очок (5 ігор), Городець – 10 очок (5 ігор).

Районна команда ветеранів на своєму засіданні затвердила нову назву   «Верес-V». Дві стартові виїздні зустрічі принесли позитивний результат. У Сарнах була зафіксована нульова нічия, а в Дубровиці наші ветерани перемогли 2:1. Маючи чотири очки, вони разом з командою «Маяк» (Сарни) очолюють турнірну таблицю. Всього у ветеранському турнірі участь бере 13 команд, які розбиті на дві групи.

30 травня, на стадіоні «Янтар» вони приймають команду «Ізотоп-РАЕС». Початок гри о 18.00 год.