Стартує футбольний сезон - 2015!

( 0 Votes )

Незабаром стартує першість та чемпіонат району з футболу. Вже 26 квітня відбудуться перші поєдинки першого кола.

У порівнянні з минулим чемпіонатом в першій лізі лишилося все без змін. Тут, як і торік, лишилося дванадцять команд. Знову в першу лігу повернулися  ФК «Балаховичі» та ФК «Рафалівка».

У другій лізі команди ще до кінця не визначилися. У порівнянні з минулою першістю їх було тринадцять, а на даний час є лише одинадцять. Приємно, що в такому спортивному селі, як Озеро, знову відроджується футбол.

Але повернемося трошки назад, на початок квітня. Тоді основною подією відкриття сезону 2015 року став матч за Суперкубок 2014 року між командами «Зоря» (Воронки) та чемпіоном району, В. Цепцевицькою «Горинню».

Хочу відмітити, що поєдинок цей був дуже насиченим та драматичним. По закінченню двох таймів при рахунку 1:1 в Суперкубку по положенню додаткових два тайми по 15 хвилин немає. Отже, пробивалися одинадцятиметрові удари, де відмінно зіграв воротар Воронківської «Зорі» Вадим Чугай.

Що можна сказати про цей поєдинок? Забивши на 37 хв. м’яч у ворота «Зорі», гравці «Горині» вирішили, що перемога вже у них у кишені. Але молода амбіційна команда з Воронок, зрівнявши рахунок зразу ж по перерві першого тайму, довела, що вона виграє не тільки на своєму (нерівному) полі, а будь-де дасть бій любому супернику. Отже, перехідний Суперкубок у Воронках, з чим їх ми і вітаємо.