Розклад матчів на 1 коло чемпіонату району з футболу-2014 в першій лізі та першості у ІІ лізі.
І ЛІГА
I тур 04.05(неділя) | II тур 09.05 (п’ятниця) | ||||||
1.МФК-Полиці (01.05.четвер) | 7.Полиці-Моноліт | ||||||
2.Сопачів-Кідри | 8.Каноничі-Заболоття | ||||||
3.Заболоття-Городець | 9.Кідри-Цепцевичі | ||||||
4.Цепцевичі -Каноничі | 10.Любахи-Жовкині | ||||||
5.Воронки - Любахи | 11.Городець-Воронки | ||||||
6.Жовкині-Моноліт | 12.МФК-Сопачів на 13-00год. | ||||||
III тур 11.05 (неділя) | IV тур 18.05 (неділя) | ||||||
13.Сопачів -Полиці | 19.Полиці-Любахи | ||||||
14.Цепцевичі –МФК(14.05.середа) | 20.Сопачів-Цепцевичі | ||||||
15.Заболоття -Кідри | 21.Каноничі-Жовкині | ||||||
16.Воронки-Каноничі | 22.Кідри –Воронки | ||||||
17.Жовкині -Городець | 23.МФК-Заболоття(21.05.середа) | ||||||
18.Моноліт-Любахи | 24.Городець-Моноліт | ||||||
V тур 25.05(неділя) | VI тур 01.06 (неділя) | ||||||
25.Цепцевичі-Полиці | 31.Полиці-Городець | ||||||
26.Заболоття -Сопачів | 32.Цепцевичі-Заболоття | ||||||
27.Воронки-МФК(28.05.середа) | 33.МФК-Жовкині(04.06.середа) | ||||||
28.Жовкині-Кідри | 34.Кідри-Моноліт | ||||||
29.Моноліт–Каноничі | 35.Каноничі-Любахи | ||||||
30.Любахи-Городець | 36.Сопачів-Воронки | ||||||
VII тур 08.06 (неділя) | VIII тур 15.06.(неділя) | ||||||
37.Заболоття –Полиці | 43.Полиці-Каноничі | ||||||
38.Жовкині-Сопачів | 44.Кідри-Городець | ||||||
39.Воронки-Цепцевичі | 45.МФК-Любахи(18.06.середа) | ||||||
40.Моноліт –МФК(11.06.середа) | 46.Сопачів-Моноліт | ||||||
41.Любахи –Кідри | 47.Цепцевичі-Жовкині | ||||||
42.Городенць –Каноничі | 48.Заболоття-Воронки | ||||||
IX тур22.06 (неділя) | Х тур 29.06.(неділя) | ||||||
49.Любахи-Сопачів | 55.Полиці-Кідри | ||||||
50.Каноничі-Кідри | 56.МФК-Каноничі(02.07.середа) | ||||||
51.Воронки-Полиці | 57.Сопачів-Городець | ||||||
52.Моноліт-Цепцевичі | 58.Цепцевичі -Любахи | ||||||
53.Городець-МФК(25.07.середа) | 59.Заболоття -Моноліт | ||||||
54.Жовкині-Заболоття | 60.Воронки-Жовкині | ||||||
ХІтур-06.07(неділя) | |||||||
61.Жовкині-Полиці | |||||||
62.Моноліт-Воронки | |||||||
63.Любахи –Заболоття | |||||||
64.Городець-Цепцевичі | |||||||
65.Каноничі-Сопачів . | |||||||
66.Кідри-МФК(09.07.середа) |
ІІ ЛІГА
I тур 04.05. (неділя) | ІІ тур 09.05. (пятниця) | |||||||
1.Рафалівка-Бабка | 7.Зелене-Більська | |||||||
2.Б.Воля-Телковичі | 8.Мульчиці-Біле | |||||||
3.Жолудськ-Мульчиці | 9.Балаховичі-Половлі | |||||||
4.Біле-Балаховичі | 10.Антонівка -Новаки | |||||||
5.Половлі-Зелене | 11.Степангород-Рафалівка | |||||||
6.Новаки-Степангород | 12.Бабка-Жолудськ | |||||||
ІІІ тур 11.05(неділя) | ІV тур 18.05 (неділя) | |||||||
13.Жолудськ-Степангород | 19.Новаки-Рафалівка | |||||||
14.Б.Воля-Болаховичі | 20.Антонівка-Жолудськ | |||||||
15.Половлі-Мульчиці | 21.Мульчиці-Б.Воля | |||||||
16.Рафалівка-Антонівка | 22.Балахов-Телковичі | |||||||
17.Біле-Бабка | 23.Степангород-Біле | |||||||
18.Телковичі-Зелене | 24.Бабка-Половлі | |||||||
V тур 25.05 (неділя) | VI тур 01.06 (неділя) | |||||||
25.Б.Воля-Бабка | 31.Рафалівка-Жолудськ | |||||||
26.Половлі-Степангород | 32.Антонівка-Половлі | |||||||
27.Біле-Антонівка | 33.Мульчиці-Зелене | |||||||
28.Зелене-Балаховичі | 34.Степангород-Б.Воля | |||||||
29.Жолудськ-Новаки | 35.Бабка-Телковичі | |||||||
30.Телковичі-Мульчиці | 36.Новаки-Біле | |||||||
VII тур 08.06 (неділя) | VIII 15.06 (неділя) | |||||||
37.Половлі-Новаки | 43.Жолудськ-Біле | |||||||
38.Зелене-Бабка | 44.Бабка-Балаховичі | |||||||
39.Телковичі-Степангород | 45.Новаки-Б.Воля | |||||||
40.Балахов-Мульчиці | 46.Степангород-Зелене | |||||||
41.Б,Воля-Антонівка | 47.Антонівка-Телковичі | |||||||
42.Біле-Рафалівка | 48.Рафалівка-Половлі | |||||||
ІХ тур 22.06 (неділя) | Х тур 29.06 (неділя) | |||||||
49.Мульчиці-Бабка | 55.Антонівка-Балаховичі | |||||||
50.Зелене-Антонівка | 56.Степангород-Мульчиці | |||||||
51.Телковичі-Новаки | 57Рафалівка-Телковичі | |||||||
52.Балахов-Степангород | 58.Новаки-Зелене | |||||||
53.Б.Воля-Рафалівка | 59.Жолудськ-Б.Воля | |||||||
54.Половлі-Жолудськ | 60.Біле-Половлі | |||||||
ХІ тур 06.07 (неділя) | ХІІ тур 13.07 (неділя) | |||||||
61.Зелене-Рафалівка | 67.Рафалівка-Балаховичі | |||||||
62.Балахов.-Новаки | 68.Антонівка-Бабка | |||||||
63.Мульчиці-Антонівка | 69.Біле-Телковичі | |||||||
64.Б.Воля-Біле | 70.Половлі- Б.Воля | |||||||
65.Бабка-Степангород | 71.Новаки-Мульчиці | |||||||
66.Телковичі-Жолудськ | 72.Жолудськ-Зелене | |||||||
ХІІІ тур 20.07(неділя) | ||||||||
73.Бабка-Новаки | ||||||||
74.Телковичі-Половлі | ||||||||
75.Зелене-Біле | ||||||||
76.Балахов-Жолудськ | ||||||||
77.Мульчиці-Рафалівка | ||||||||
78.Степангород-Антонівка | ||||||||
Початок ігор першості : | ||||||||
у вихідні та святкові дні: о13:00 год. | ||||||||
в робочі дні : о 18:00 год. | ||||||||
Оргкомітет |
< Попередня | Наступна > |
---|