Псевдореформована прокуратура та поліція приховують злочини владного режиму…, як і свої власні (+ скан документа)

( 4 Votes )

В  період  правління владного режиму  Януковича,  Володимир Федорович Ткачук займаючи  посаду  голови Володимирецької  районної  адміністрації зловживаючи наданими повноваженнями  та  перевищуючи їх   виписав  сам собі від  імені Володимирецької районної ради ордер  на   службове житло (квартиру) № 1 по  вул. Партизанська, буд. 5, в смт. Володимирець Рівненської області, на  яке  не мав права.

Тобто  сам  особі, перевищуючи  свої повноваження від імені голови виконкому  (Володимирецької районної ради), де  не займав ніякої посади виписав  ордер  і його ж отримав.

Зокрема, окрім  інших  зловживань Актом  державної фінансової  інспекції  в  Рівненській  області від 06.06.3016  року № 17-08-06/41  при  проведенні позапланової ревізії  окремих питань фінансово-господарськорї діяльності  Володимирецької районної державної  адміністрації  встановлено  таке:

… 01.12.2011 Ткачук В.Ф. звернувся до Володимирецької районної державної адміністрації з проханням видати йому ордер на вселення в службову квартиру №1. Розпорядженням голови райдержадміністрації від 02.12.2011 № 42, (підписане Ткачуком В.Ф.) зобов’язано прийняти на баланс Володимирецької РДА службову жилу квартиру № 1 та надати її голові Володимирецької районної державної адміністрації Ткачуку В.Ф., з оформленням, та видачею ордеру на службове жиле приміщення.

Відповідно до вищеописаного розпорядження та інвентарної картки обліку основних засобів без номера, 02.12.2011 на баланс Володимирецької райдержадміністрації було поставлено квартиру жилу, інвентарний номер 1030001, що знаходиться за адресою: смт. Володимирець, вул. Партизанська, 5 кв. 1, чим не дотримано вимог п. 1.19 Інструкції з бухгалтерського обліку необоротних активів бюджетних установ, затвердженої наказом Державного казначейства України від 17.07.2000 № 64, із змінами.

Дане порушення допущено головою Володимирецької районної державної адміністрації Ткачуком В.Ф. та начальником відділу фінансово-господарського забезпечення Тихончик Л.В.

Також, в ході ревізії представлено корінець ордера на службове жиле приміщення від 05.12.2011 № 0100, на бланку виконавчого комітету Володимирецької районної ради народних депутатів, виданого голові Володимирецької райдержадміністрації Ткачуку Володимиру Федоровичу та підписаного зі сторони голови виконкому – головою Володимирецької райдержадміністрації Ткачуком В.Ф. …

При цьому в подальшому  із неймовірною  оперативністю,  за  сприяння    у  злочинний  спосіб посадових і службових осіб райдержадміністрації  і  Володимирецької селищної ради (організованою злочинною групою) з даної   квартири  було знято статус службової, передано на  баланс  даної ради та  приватизовано  безпосередньо В.  Ткачуком. 

На привеликий  жаль  псевдореформова поліція  та  прокуратура   закрила  кримінальну  справу (провадження)  з  цього приводу. Приховуючи  злочинну  діяльність  владного режиму.  Неодноразові  звернення  до  Генеральної  прокуратури  з  цього приводу  залишились не почуті.  Скарги були переадресовані в регіон, хто по суті продовжує утаємничувати злочинну діяльність у  провладних  колах   цементуючи  кругову  поруку  бувшого і нинішнього режимів.  Приховування  вище згадуваних злочинних діянь (злочинів групи посадових і службових осіб)  псевдореформованими органами  правопорядку  по  суті є  також  кримінальним правопорушенням (злочином). На  даний  час таким   могильщиком  поховань кримінальних діянь  влади  є  у  Сарненській місцевій  прокуратурі  А.  Стельмащук. 

Робіть висновки, панове. До Вашої уваги  надається  ксерокопія корінця ордеру  із одним  і тим  же   підписом   особи  яка видала ,та  особи  яка  його отримала, тобто  В. Ткачука.

Олександр ПЕЧОНЧИК,

фахівець в області права

 

Від редакції: з проханням прокоментувати наведені в матеріалі факти ми попросили відділ Сарненської місцевої прокуратури.

Очікуємо на відповідь.

 


 

 

Коментарі   

 
+12 # Dr.Haus 23.12.2016, 18:55
красава!Мабуть квартирку собі пригледів? В жодному разі не захищаю Ткачука (він повинен сидіти), але дам безкоштовну пораду: "фахівцю в області права", звертайся в НАБУ, і буде тобі щастя. :-)
Відповісти
 
 
+14 # Печончик Олександр 26.12.2016, 09:30
Шановний анонім, назоись (ідетнифікуй себе), а за одно і скажи, що ти особисто зробив аби не було "Ткачуко подібних",аби я повною мірою прокоментував твій нікчемну, голослівну і бездарну пораду. Мабуть поза очі гидиш "Ткачуко подібних", а при зустрічі з ними, їх лобизаєш. Відповідно до ст. 8 ЗУ "Про звернення громадян", анонімки не розглядаю.
О. Печончик
Відповісти
 
 
0 # Dr.Haus 26.12.2016, 14:22
Знаєш у чому твоя пролема? Якщо ні, то я поясню. Вдаючи із себе великого "правозахисника " та "борця за справедливість" переслідуєш не інтереси громади, а свої особисті, і на шляху праведної боротьби із системою використовуєш не завжди законні та моральні методи(неповнол ітніх Андрусиків не забув?), тим самим не відходячи далеко від Ткачука! Я таких як ти і Ткачукоподібних ніколи не боявся і боятись не збираюсь, нещадно критикував і буду критикувати! Висловлюватись під псевдонімом дозволяють правила форуму, так що своє ім"я назву особисто при зустрічі!КРАПКА !
Відповісти
 
 
+21 # Гість 27.12.2016, 10:50
Боїшся себе ідентифікувати. Бійся. Назвешся тоді коли тобі дозволять себе назва ти твої Ткачуко подібні кукловоди. Тобі подібні роками займаються популістичною критикою в угоду владним режимам. Ті хто відкрито і послідовно протистоїть владним режимам одиниці. І це далеко не твої статистичні кукловоди. Дивлюсь у тебе із владними режимами усе "тіп-топ". Лобизаєш Ткачуко подібних, аби заробити собі дешеві крохи та продажні "дивіденти". О. Печончик!
Відповісти
 
 
-18 # Гість 26.12.2016, 23:33
нешановний автор.в вас стільки яду,що вами можна тараканів травити.
кількість поставлених вам антилайків говорить про те,що ніяким захисником думки громади ві не являєтесь.більш того,помітьте-в ас не люблять.вас не поважають,ви вже набридли всім своєю псевдоборотьбою із несправедливіст ю,бо як зауважили вище хтось з коментаторів - ви захищаєте не громаду і не її думку і право,а виключно свої інтереси.
я розумію,щоб якось про себе нагадати і знайти тих нещасних, що ще не знають вас у справі і як ви обдираєте клієнтів як липку, то ви кидаєте в ЗМІ що-небудь, в чому не розбираються прості смертні (щоб на фоні юридичної безграмотності виглядати справжнім сином раноду), аби показати - ось я який! справедливий, борюсь за правду.
от тільки правда у всіх своя, а істина одна-єдина. і як би ви не коверкали смисли, а вони залишаються одними й тими самими - працюйте чесно,будьте не таким вже жадним,яким ви є і вам не прийдеться писати нісенітницю в ЗМІ,щоб хоч якось пропіаритись.
Відповісти
 
 
+22 # Гість 27.12.2016, 11:32
Не хочеш себе назвати, це твоє право. Я теж не хочу себе світити. Однак це і характеристика про нас з тобою.Не у кожного хватає сили духу роками, публічно відстоювати і захищати свої права та інтереси. Тобто дієво, тривалий час протистояти владі. Щось я не пригадую, аби був публічний осуд кола тих Ткачукоподібних посадовців, що порушили право на житло Печончика, як і інших осіб, а згодом в той чи інший спосіб сприяли в отримані ним згаданої квартири. Нам усім треба повчитись захищати себе і своє право....
Відповісти
 
 
+24 # Печончик Олександр 28.12.2016, 09:45
Анонімам, Ткачуко подібним, як і сексотам в цілому, яд - як легка смерть, це розкіш. Не дождетесь. Незабаром розбіжетесь самі як таракани. Адже таких "особей" є лише 13 на 1268 осіб, що переглядали дану статтю. Сама цифра у кількісному складі 13 "особей підтримки" уже говорить багато про що, якщо вона в подальшому і зміниться. Майбутне вищезгадуваних "недочеловеков" , остаток свого життя, щоденно жити в постійному с[ЦЕНЗУРА]у. А я своє право в суперч владному режиму відстояв і захистив у Європейсьому суді з прав людини, однак наведеним цього не зрозуміти.
Відповісти
 
 
-1 # Гість 23.12.2016, 19:48
Гіркого хріна тобі в рот, пане адукат, а не хату.Борець за справедливість ти наш.
Відповісти
 
 
+34 # гість 23.12.2016, 22:29
Однозначно Ткачук повинен сидіти,бо є за що!!!
Відповісти
 
 
+15 # Гiсть 24.12.2016, 19:58
Повинен і сидить - різні речі. У тих, хто з ним управляв теж "рильце в пушку" незалежно від кольору партій. Але вони сьогодні успішно займають високі посади, "рулять" усіма нами і ЩО? :-*
Відповісти
 
 
+14 # Печончик Олександр 26.12.2016, 09:53
Вами будуть "рулить", до поки Ви будете в тіні та давати анонімні коментарі, щось на подобі того: моя хата з краю.
Відповісти
 
 
-22 # Гiсть 24.12.2016, 19:49
Печончик щось трохи не в'їхав?! При чому тут Районна рада? Написано: виконавчий комітет районної ради! Це типу виконком в селищі і депутати селища - різні ж люди!
Відповісти
 
 
+23 # Печончик Олександр 26.12.2016, 09:45
Роблю для анонімного гостя виключення і розяснюю. У селищній раді є свій виконком, а у районній раді - свій. І в даній статті мова йде про видачу ордеру на квартиру виконкомом безпосередньо Володимирецької районної ради. а не селищної. Тому Володимирецькап районна рада причетна як ніколи. хоча окремі посадовці і селищної ради у злочинний спосіб сприяли у приватизації даної квартири.
Відповісти
 
 
+9 # Гість 25.12.2016, 11:30
А ще Павлишин встроів його директором турбази Білого озера,от звідки ноги ростуть...
Відповісти
 
 
0 # Гість 26.12.2016, 08:46
Брєд якийсь взагалі. 2011рік - вул.Куйбишева вже не було, а була Грушевського так як і совєцької "ради трудящих" - була районна рада. Виконавчий апарат райради не може очолювати голова РДА. Наскільки я чув районна рада відмовилась колись в то влазити, але Фьодорич багато ригів там тоді контролював і протяг передачу квартири на баланс іншої ради, яку тоді контролювали повністю Григорич та Біленський "заступнічек", що по десять ділянок собі на всьоможливих родичів взяли. А там уже й оформили передачку з селищної ради Ткачуку. А операцією керував адвокатішка - Русін, який і нинішньому голові подсобляє порадами. Я чув ту справу одразу розслідувати почали, потім притихло, а при Савоніку в 2014-му поновилось і до сьогодні знов без толку. І про Стельмащука наслуханий - гробовнічек ще той у нього задача знайти статтю в законах, щоб ... закрить справу, а не розслідувать. того одразу порада всьо пишіть прямо на обласну як мінімум
Відповісти
 
 
-28 # Гість 27.12.2016, 16:00
Ото роз'яснив "експерт". :P В районній раді нема і ніколи не було виконкому!!! :D " Є тільки апарат районної ради, що займається виключно внутрішньою роботою: готує матеріали на сесію чи президію, а ще відповідає на листи у міжсесійний період. Цей орган жодних самостійних рішень не приймав ніколи і нічого не має права вирішувати.
Це знає кожен, хто хоч раз з райрадою працював, а "досвідчений" адвокат чому цього не знає?
Відповісти
 
 
+32 # Печончик Олександр 28.12.2016, 09:32
качуко подібний анонім. Я коментую доданий до даної статті документ, як акт датований ще 2011 роком. А в ньому написано (виконком) Виконавчий комітет Володимирецької районної ради. Розуй очі і переглянь. І якщо навіть виконкому у райраді в 2011 році не було, то організована злочинна група осіб із РДА, райради та селищної ради, окрім службових зловживань та перевищення своїх повноважень є ще і шахраями. І тобі подібними коментарями, зі спробою привернути увагу на мене не вдасться їх відбілити ніколи.
Відповісти
 
 
-24 # Гiсть 29.12.2016, 08:49
"Огласітє вєсь спісок, пжалуста" організованої злочинної групи із осіб РДА, райради і селищної ради. Тому, що "борець за справедливість" Печончик бореться лише із "тараканами, що розбіглись", а якщо "таракан при владі", то боїться озвучити. Чому не писав про це в 2011-2013 роках? Бо "таракан" ще в кріслі сидів???
Відповісти
 
 
+33 # Печончик Олександр 30.12.2016, 10:04
Що, кому, про кого, скільки разів і про нині діючих злочинних чиновників у владі я писав в різні державні інституції, посольства різних країн для відому та до Європейського суду з прав людини можу продемонструват и для всіх бажаючих при зустрічі. Заходьте. Очевидно в 2017 році я частинами буду це висвітлювати в засобах масової інформації. Очікуйте, так як в цій державі нічого не змінилось і продовжується кругова порука у владних структурах.
Відповісти
 
 
-22 # Гість 29.12.2016, 04:18
"фахівець в області права"
Відповісти
 
 
-22 # Slavk0 05.01.2017, 18:28
Правник :lol:
Відповісти
 
 
-17 # Гість 15.01.2017, 17:21
Печонка ти ж : (ЦЕНЗУРА), а не фахівець ;-) :lol:
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 78 гостей на сайті