Чи можна депутату ганьбити пам'ять мого батька?

( 3 Votes )

Шановна редакція газети «Володимирецький вісник»! Читаю регулярно і виписую газету вже декілька років.

Прочитавши статтю «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» Петра Кладюка, заступника голови Володимирецької районної організації всеукраїнського організації ветеранів, депутата райради (фракція УНП), я здивувалася: як людина, яка ніколи не працювала з Анатолієм Бурцевим, може судити про те, що «Бурцев А.Д. щиро ненавидів все проукраїнське».

Мій батько народився в Запорізькій області. У 17 років пішов на фронт. Доля його закинула у Володимирецький район. Все життя прожив у Рафалівці. Пройшов життєвий шлях від шофера ліспромгоспу до начальника автошколи. Був учасником бойових дій.

На голому піску побудував автошколу, а перед нею поставив машину воєнних літ ЗІС-5, яка стала візитною карткою автошколи. Під його керівництвом заклад розбудовувався, досягав значних успіхів, став зразковим в Україні. Разом із своїм колективом і курсантами автошкола допомагала колгоспам збирати урожай.

Саме Анатолій Бурцев прославив Володимиреччину на всю Україну, створивши мотобольну команду.

У 1966 році його командирували зустріти і провести у складі делегації міжнародну мотоестафету імені Дружби народів по маршруту Москва – Прага. Тоді й народилася ідея проведення мотоестафети в районі.

У 1967 році стартувала наша мотоестафета. Урочисті мітинги, квіти до підніжжя пам’ятників, вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, яких усе менше і менше лишається в живих…

Люди в кожному селі вклонялися пам’яті полеглих односельчан. Це що: погана справа?

Автошкола готувала юнаків для служби в армії, виховувала в них любов до Батьківщини.

Всі нагороди, які отримав мій батько, йому вручали за сумлінну працю. Він пропрацював начальником автошколи з 1967 по 1993 рік. Так чому ж він ненавидів усе українське?

У 1993 році батько пішов на пенсію. І не потрібно тривожити душу людини, яка вже померла 4 роки тому. Про померлих говорити погано – це великий гріх.

А вам, шановний депутате, хотілося б побажати працювати і допомагати людям в цей скрутний час, а не збирати плітки, бо це для депутата не солідно.

Світлана Анатоліївна БАЗАКА,

дочка А.Д. Бурцева.

 

Коментарі   

 
-6 # Гість 23.05.2015, 11:13
Після мотоестафети імені Дружби народів Москва-Прага через 2 роки, в 1968 році, пройшла танкоестафета на Прагу.Показали дорогу.
Відповісти
 
 
+26 # Гість 25.05.2015, 11:14
Такі як кладюк тільки і можуть що гавкати із підворіття на мотоестафету що вже проїхала.Ідея про створення мотоестафети вже живе біля 50-и років,і ніхто за цей час не зумів її розвалити.
Світлана Анатоліївна,Ваш батько був шановна людина, і тепер його ми згадуємо добрими словами.Вічна пам'ять йому...
Відповісти
 
 
-8 # Гість 26.05.2015, 10:35
Ну, пане гість, ви й лизнули! Але твердження п. Кладюка ви не спростували. Значить, він написав правду, яка вам очі коле. Якщо ніхто не забутий і ніщо не забуто, то треба пам*ятати про них і добре і погане, щоб люди знали своїх героїв. П. Кладюк не побоявся про це написати, хоч знав, що совки його заклюють. Дивіться скільки лайків на ваш допис. Наче мотоестафета це найбільше, що потрібно Володимирцю!
Відповісти
 
 
0 # Гість 27.05.2015, 08:35
ПАН кладюк як приїздить у Володимирець то хай хоч ноги помиє,а тоді вже береться за писанину різну.Писака вср..ий.
Відповісти
 
 
-7 # Гість 25.05.2015, 17:51
Пані Світлана, сама того не бажаючи, зачепила важливу сторінку недавньої історії краю.
Після звільнення від німецьких окупантів радянська влада взяла курс на радянізацію краю. Були прислані загони партійних, господарчих та військових ідеологічно вишколених працівників різних, часто не найкращих, моральних якостей, надавши їм величезні повноваження.
В кращих традиціях колоніалізму ними були заповнені всі ключові адмінпосади та *хлібні* місця в господарстві точно так як перед цим діяли польські та німецькі окупанти. Прибульці були запрограмовані на вороже ставлення до місцевого українського населення, називаючи їх *местними* та *бандерами*. Працювали згідно з партійними установками та власними моральними нормами.
Зараз в суспільстві виник запит щодо оцінки їхньої діяльності та поведінки. І нічого дивного якщо випливе багато чого, що не сподобається їхнім спадкоємцям.
Відповісти
 
 
+6 # Lavr 02.06.2015, 18:29
Судячи з *лайків-анлайкі в*, переважна маса дописувачів дотримується радянських цінностей. Це - *не переписывать историю*, *не ворошить прошлое*. Щодо історії, то вона ще й не написана. Бо для Володимиреччини її страшно було писати. Тільки невинно засуджених, а потім реабілітованих, в т.ч. посмертно, кілька сотень, якщо не більше. А як *не ворошить прошлое*, якщо треба знати як проводились репресії, чи організовувалис ь НКВД в районі спецбоївки *псевдобандерів ців*, як проводилась колективізація, в т.ч. методом *пальці в двері* та хто ліквідовував церкви. Ці питання довго будуть тривожити суспільство і на них треба дати відповіді.
Відповісти
 
 
0 # Гість 28.03.2016, 09:29
а Кладюк ким був при СССР? дис!дентом?, опозиц!онером? Також мабуть був в номенклатур!... ...
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 208 гостей на сайті