Авторизація

HomeНаше життяПро те, що хвилюєХто поширює фашистську свастику у Володимирці? (+фото)

Хто поширює фашистську свастику у Володимирці? (+фото)

( 0 Votes )

Декілька запитань поліції та районним партлідерам

У редакцію надійшов сигнал про те, що в парку, неподалік басейну, на базальтовій плиті, що перекриває транспортний рух на одній із доріг, хтось старанно, не шкодуючи фарби, намалював свастику – символ, яким у 30-40-і роки минулого століття, зокрема під час Другої світової війни, користувалися фашисти та їхні поплічники з табору колабораціонізму.

По суті, у Володимирці з’явився «пам’ятник» фашистській ідеології та її носіям, на чиїх руках – кров мільйонів людських жертв у десятках країн Європи, Азії та Африки (Україна – одна з країн, які найбільше постраждали від фашизму!).

Оскільки прийнятий в Україні закон про декомунізацію однаково стосується як комуністичної, так і нацистської символіки, саме час втрутитися Володимирецькій поліції та визначити, чи це несвідоме хуліганство підлітків, які таким чином бажають самоствердитися в колі однолітків, чи прояви прихованого неонацизму у Володимирці.

Просимо також відгукнутися лідерів районних осередків діючих у районі партій і відповісти на кілька запитань, що випливають із появи нацистського «пам’ятника» в райцентрі:

1. Як ви оцінюєте спроби деяких наших земляків популяризувати нацистську символіку всупереч прийнятому в Україні закону?

2. Хто міг вдатися до такої політичної акції і як би ви охарактеризували цих людей?

3. Чи повинні такі вчинки допускатися в країні, яка асоціює себе з європейськими цінностями і з демократією?

Вл.інф.

Коментарі   

+33 # Flover 17.06.2016, 12:44
Не варто роздувати з мухи слона. Хоча проблема і брудна. Просте х у ліганство недорозвинутих пивососів. Якщо є можливість знайти цього живописця - знайдіть і "розмалюйте" його так, щоб довго пам"ятав як фарби змішувати і якими пензлями писати...
Відповісти

+12 # Гіcть 17.06.2016, 17:55
Просто чувак намалював свастику, щоб каменя забрали з дороги, мабуть ввечері на камінь спотикнувся
Відповісти

+4 # Гiсть 17.06.2016, 21:46
:eek:
Відповісти

+5 # Lana 21.06.2016, 23:32
проблема ця не така роздута і не така "непроблема", як зазначено у першому коментарі.
якщо гуляти Володимирцем,то не лише на тому базальті можна побачити свастику. її хтось старанно малює і на арці в центрі, і на стінах ріщних будівель також по центру...
я можу вказати як мінімум ще 3 місця, де намальована свастика.
скоріше за все, це робить людина, яка не знає смислу цього символу, або ж таким чином хоче самоствердитись : кидаючи виклик суспільству, заявляє про себе. і найскоріше, єдина його ціль, це щоб про нього заговорили. адже це так круто
Відповісти

+6 # Siegfried 22.06.2016, 06:55
Хоча не звертати на це увагу не можна. Мені б теж хотілося б упіймати цього самонеутвердивш огося художніка і самоутвердити його по саме ніхочу. Шльоссен, шльоссен по д у п е н унд по морден. Заставити зробити на площі і в парку орднунг гойте, поки не вилиже до блиску, бо арбайт махт фрай (рапота дєлайт сфободним) від дурних мислЄй.
Відповісти

0 # Володимир 29.06.2016, 07:45
Повністю погоджуюся з паном Зігфрідом. Щиро сподівапюся відновлені у нас правоохоронні органи обовязково дадуть цьому оцінку, але мабудь не раніше ніж запрацюють на повну силу. Особисто я певне маю замало вільного для прогулянки селищем часу, бо раніше таких творінь ніде не помічав. Але тим не менше не відреагувати сьогодні означає спонукати неонацистів до нових дій:

1. Найперше важко назвати таких «художників» земляками, оскільки я впевнений, що наші діти як і їх батьки гарно вчились в школі та виховувались у сім’ях. Швидше це якийсь гість, що малюючи «отаке» уявляв лише поширений в мережі парад з колонами нацистської бронетехніки, а спитайте близьких з чим асоціюється цей знак у Вашої бабусі? Розбомблені села, закатовані і знищені мільйони людей, ріки сліз і крові. Я розумію, що є сьогодні Закони доримуватись яких часом логічно важко, але ЗУ «Про декомунізацію в Україні» ми повинні виконати якомога якісніше і в найстисліші терміни – це обов’язок перед тими поколіннями які ціною власного життя вибороли для нас Незалежність.

2. Візуально видно, що «художник» не професіонал, а тому я маю право сумніватись, що ця особа взагалі освідчена і було б, мабудь, краще якби вона була ще й неповнолітньою. Тоді існували б досить не погані шанси, що в найбутньому вона може стати справжнім захисником своєї Батьківщини, а не заливатиметься горілкою і ночуватиме під людськими огорожами, не дай Боже, працюючи на окупанта, якого наші Герої поки стримують ціною своїх нових життів. Прикро та саме таким людям однаково на якого господаря працювати – це раби, що не віддадуть частину заробленого на ліки для АТОвця. Не вірю, що маємо тут у бандерівському краю організованих неонацистів, але це все ж необхідно провірити та тримати на контролі

3. Одназначне Ні! Сучасне покоління європейців поважає і віддає належне подіям Другої Світової війни на значно вищому рівні ніж в Україні, хоче саме наші діди та територія постраждали чи не найбільше. І хоча ми не демократи, а націоналісти і маємо кардинально інші погляди на минуле, сьогодення і майбутнє нашої країни, однак десятки тисяч загиблих карпатців, холодноярців та упівців зобов’язують нас не втратити здобутого найдорожчою ціною і не повернутись по спіралі до концтаборів та крематорів. Слава Україні!

В.Савонік
Володимирецька РО ВО«Свобода»
Відповісти

Додати коментар

Захисний код
Оновити

На даний момент 89 гостей на сайті