Авторизація

HomeНаше життяПро те, що хвилюєВулиці розбитих ліхтарів-ІІ (+фото)

Вулиці розбитих ліхтарів-ІІ (+фото)

( 0 Votes )

Хулігани не припиняють свої витівки. Знову вандалізм на майданчику для паркування автомобілів в районі стадіону «Янтар» у Володимирці. Нещодавно вандали розвалили цегляний стовп паркану, побили там 12 освітлювальних плафонів. Проте в спокої майданчик так і не залишили.

Уже після публікації статті «Вулиці розбитих ліхтарів» у минулому номері зловмисники викрутили лампочки із сорока трьох ліхтарів на тому ж «злополучному» майданчику. 

У Володимирецькій селищній раді вже подали заяву до поліції по факту вчинення хуліганських дій та нанесення матеріальних збитків (всього ремонт пошкодженого майна обійдеться бюджету селища орієнтовно десять тисяч гривень).

-          З усіх ліхтариків на майданчику зникли лампочки. Ми подали заяву до Кузнецовського віділення поліції по факту вчинення хуліганських дій та нанесення матеріальних збитків. Чекаємо відповіді, – розповідає заступник селищного голови Василь Степанович Лосінець.

Разом із тим, не перестали ганяти на площі у вечірній час. Тут і далі рух як по автомагістралі. Під час вивчення народної думки жителів та гостей селища на тему «Як покласти край перегонам на площі», багато опитаних зазначило, що варто встановити «лежачі  поліцейські» або перекривати рух в центрі селища на вихідні. У селищній раді зазначають, що і один, і другий варіант втілити в реальність не так просто.

-          На сьогоднішній день для встановлення «лежачих поліцейських» не передбачено коштів. Щоб встановити хоча б один такий, потрібно близько 10–15 тисяч гривень. Люди, які говорять про їх встановлення, – не зовсім компетентні у цьому питанні. Для установки в нас немає основи (мінімум 15 сантиметрів асфальту чи бетону). Без надійної основи неможливо його добре закріпити, а якщо це і вдасться, то не надовго. Перекривати рух хоча б на вихідні ми також не в змозі, бо для цього необхідні шлагбауми. Єдине, що можна зробити, – встановити знаки. Однак для окремих людей знаки нічого не означають, мало хто на них звертає увагу, – зазначив заступник селищного голови Володимирця Василь Лосінець.

Крім того, існує проблема з поліцією. За словами Василя Степановича, на селище працює всього два дільничних. Не завжди вони встигають виконувати клопотання та заяви селищної ради і слідкувати за порядком як слід.

-          На сьогоднішній день проблема дійсно існує. До нас зверталася селищна рада Володимирця.  У нас є група швидкого реагування, яку ми відправляємо на цілодобове патрулювання у селище Володимирець. Не вистачає коштів з бюджету поліції. Все, що ми в силах зробити – робимо,  розповідає начальник Кузнецовського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області Руслан Грицай.

Для того, аби хоч якось поліпшити ситуацію в селищі, депутати селищної ради планують звернутися до обласного (управління національної поліції) департаменту ДАІ, аби для нашого району виділяли додаткові патрульні екіпажі, які охоронятимуть правопорядок хоча б на вихідних. Крім того виконком Володимирецької селищної ради запрошує активних  членів громади смт. Володимирець долучатись до участі в громадському формуванні «Варта Володимиреччини» з метою протидії безладу, який твориться на вулицях селища. Всіх бажаючих долучитись до громадського формування просимо звертатись в селищну раду безпосередньо або по телефону 2-48-26.

 
 

 

Ольга ПЕШКО.

фото автора.

 

Коментарі   

 
+38 # Гість 18.02.2016, 14:23
Да закрутіть в кожний плафон по гранаті, один попробує, десятому закаже, да ще вони в Європу хочуть - таких вандалів там точно не треба.
Відповісти
 
 
+21 # Гість 18.02.2016, 15:00
про "непередбачено коштів - 10-15 тис.грн. на один лежачий поліцейський" нехай не розказують, за ті гроші, що бюджет (Василь Степанович)отри мали за продаж земельки через аукціони вистачить, щоб положити тих "поліцейських" по всіх перехрестях селища
Відповісти
 
 
+24 # Гість 18.02.2016, 15:02
Не можу зрозуміти людей чи молоді, невже їм не хочеться прийти відпочити в гарне місце і що така "звірина"(по-ін акшому неможна назвати) думає в той момент коли так все трощить.
Відповісти
 
 
+22 # Lavr 18.02.2016, 17:44
Для місць загального користування не треба встановлювати освітлювальні ліхтарі делікатних конструкцій. Практика інших міст показує, що такі ліхтарі, особливо ті, що на відстані витягнутої руки, служать недовго. А той, хто вирішив замовити таку конструкцію, просто не мав про це зеленого поняття. Треба ставити ліхтарі типу "foolproof" (стійкі до дурнів). Вони значно дорожчі, але вигідніші. До речі, Європа це колись теж проходила. Зараз, з напливом мігрантів іншої культури, вони мають подібні проблеми.
Ну й будь-який об*єкт не буде існувати без господаря. Якщо будуть бачити що хто-небудь, навіть жінка похилого віку, наглядає за цим об*єктом, там нахабного вандалізму не буде.
Звичайно, повинен бути контроль за порядком (поліцай з гумою).
Відповісти
 
 
+9 # Гість 19.02.2016, 09:17
Де ми живемо то наш дім. Цікаво...... а у Вас дома також не можна нічого рукою дістати. Я думаю річ не у тому, що низько ліхтарики - а у тому що відсутня свідомість людей ні поліцій ні бабка тут не допоможе. Треба виховувати і прививати культуру дитині в колисці. Адже це зробили діти наші діти (чужих дітей нема), яких кожна мама вважає найкращими.
Відповісти
 
 
+9 # Lavr 19.02.2016, 11:33
Ви філософствуєте, а я говорю про практичні речі, які в інших містах помалу стають нормою. Виховання - це добре, але ліхтарі побили вчора.
Відповісти
 
 
+21 # Гість 18.02.2016, 18:01
Шановний Василь Лосінець, якщо немає коштів на ""лежачі поліцейські"", то їх можна зробити зі звичайного асфальту і пофарбувати!!!
Відповісти
 
 
+15 # Physic 18.02.2016, 18:50
Не довго на мою думку залишилось їм госпорядувати. Люди самі візьмуть зброю і підуть патрулювати(без жертв не обійтись), почнеться щось схоже на громадянську війну. От тоді і поліцейські знайдуться і гроші на їх утримання. а на рахунок немає коштів: http://www.polissya.net/news/v-raioni/2523-budget-volodumuretskogo-raiony-perevukonano.html
Відповісти
 
 
+18 # Гість 19.02.2016, 09:32
Так, можна взяти зброю, (ЦЕНЗУРА)ти їх як сирливих котів, але вас одразу пов*яже міліція, бо це (ЦЕНЗУРА) напише заяву! І це 100%, це вони швидко!
Коли ці кончені ганяють по центру чи б*ють ліхтарі міліція не реагує, бо таке ж (ЦЕНЗУРА).
Тобто в нас все з ніг на голову. Хіба що прийдеться щей мєнтів бити.
ЗА який такий (ЦЕНЗУРА) вони отримують зарплату, яка скоро виросте до 7-8 тис.?
Ми платим податки не за те, щоб вони як криси сиділи в відділку, коли малолєтні (ЦЕНЗУРА) все нищать!!! :-x
Треба щоб місцева так звана "влада" ставила питання руба: НЕХАЙ МЕНТИ ВИКОНУЮТЬ СВОЇ ФУНКЦІЇ, АБО (ЦЕНЗУРА)НА (ЦЕНЗУРА).
Відповісти
 
 
+24 # Гість 18.02.2016, 20:47
зато з дубини гроші мішками возять, і дехто з цих грошей має непогану долю
Відповісти
 
 
+24 # 8888 18.02.2016, 21:09
Люди нормально усвідомленні.Не обов'язково робити металічні "лежачі поліцейські",мо жна і з асфальту.поідьт е у Рівне, там біля шкіл на переходах вони зроблені з асфальту!машина асфальту коштувала 24 тис гривень!
Відповісти
 
 
+30 # гість 18.02.2016, 22:45
За слова заступника (не передбачено коштів),мер повинен гнати його втри шиї!!!Поставлен ий туди для вирішення завдань,а не гнилих відмазок на рахунок коштів,проблема в таких заступниках і їхній бездіяльності !!!!!
Відповісти
 
 
+14 # Гість 19.02.2016, 01:23
Варвари.Поколін ня втрачених надій. Вони не читають ні сайт,ні районну газету.Вонни не читають нічого, не платять податків , не ходять на вибори, але будуть вимагати порядку , робочих місць і високих зарплат вже сьогодні.Слава Україні!Слава воїнам АТО!
Відповісти
 
 
+20 # Гість 19.02.2016, 08:41
Прийшли служити людям то посидіть місяць без надбавок до зарплати,все одно нічого не робите,і будуть вам кошти на лежачого поліцейського.Д о речі ціну вартості встановлення лежачого поліцейського ви чомусь значно зависили,а основу під асвальт ви самі і будували,а тепер плачете що вона не така. То треба було робити основу таку як треба,а то все кошти економите.Те що сталося то ми всі винні,так виховали дітей і таку владу в селищі вибрали.
Відповісти
 
 
+10 # гість 19.02.2016, 18:33
Чому я себе повинен винити в тому,що колхозні бики виховали таке саме чмо,як і саме?Розуміють вони тільки батога,як за радянських часів.І там не одне покоління втрачених надій,скотині чужде все людське!!!!!
Відповісти
 
 
-10 # Lavr 20.02.2016, 19:25
Здається, у Володимирці теж колгосп був. Якщо не помиляюсь - імені Лєніна. Так що купіть дзеркало і вдивляйтесь в нього.
Відповісти
 
 
+10 # гість 20.02.2016, 21:00
Читати потрібно вміти не тільки дослівно,працьо витих з головою на плечах хліборобів ніхто не ображав низький уклін їм!!!!!Мова йде про биків колхозних,своло ту яку всі знають і якби ви не хотіли вони не з Володимирця,хоч а й своїх охламонів хватає!!!!!
Відповісти
 
 
-10 # Lavr 21.02.2016, 14:55
Розумнику, якщо їх ("биків колхозних") всі знають і ти в тому числі, то чому ж не назвав ні одного прізвища, ні однієї машини, а лише комусь даєш настанови?
Відповісти
 
 
-1 # гість 22.02.2016, 02:39
1.Я нікому не давав настанови крім тебе (ЦЕНЗУРА)(купи собі дзеркало).2.Якщ о тобі здається був колгосп чи не було,імені лєніна,кутузова чи сталіна,то проблеми наші тобі чужді,займайся своїм місцем проживання(не пхай носа туди куди собака пібікалку не пхає).3.Всі знають в тому числі і я, один ти ні і знати не будеш бо не бачиш далі свого носа,попрошу адміна заблокувати цього захисника (ЦЕНЗУРА)!!!!
Відповісти
 
 
+2 # Administrator 22.02.2016, 09:46
Шановні користувачі!
Дотримуйтесь, будь-ласка, правил спілкування, не переходьте на особистості та образи, інакше коментарі будуть модеруватись/ви далятись.
При ігноруванні попереджень - акаунт користувача буде заблоковано на обмежений термін.

Дякую за розуміння.
Відповісти
 
 
-3 # гість 20.02.2016, 23:40
Lavr купи дзеркало і вдивляйся собі в (ЦЕНЗУРА),побач имо як співати будеш коли бичьйо розмаже по асфальту твоїх рідних,або близьких!!!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 126 гостей на сайті