Авторизація

HomeНаше життяПро те, що хвилюєБурштиновий безлад продовжується. «Криша» – у ВР

Бурштиновий безлад продовжується. «Криша» – у ВР

( 0 Votes )

Комітет ВР з питань запобігання і протидії корупції визнав такими, що не відповідають вимогам антикорупційного законодавства, законопроекти (реєстр. №№ 1351 і 1351-1) про особливості видобутку бурштину-сирцю на родовищах і проявах, які не мають промислового значення, та про видобування та реалізацію бурштину.

Альтернативний проект Закону про видобування та реалізацію бурштину також визнано таким, що містить корупціогенні фактори. Отже, легалізація бурштинових копалень знову відкладена на невизначений термін. Схоже, справжня «криша» мільярдного нелегального бізнесу насправді знаходиться у верхніх ешелонах влади, зокрема у ВР, де злочинці мають потужне лоббі.

Не допоможуть виправити ситуацію і міліцейські відпрацювання територій, де процвітають «клондайки»: щоб покарати тисячі бурштинокопачів і мийників, які щодня порушують десятки гектарів земель, вже треба ціла армія правоохоронців. З настанням тепла і приходом весняної води ситуація переросте у справжню катастрофу. Навіть об’єднаних сил працівників міліції, прокуратури та лісової охорони «янтарщики» вже давно не бояться, інколи влаштовуючи й перестрілки.

Чергове міліцейське відпрацювання проведено минулого тижня. Детальніше про його результати читайте згодом на нашомй сайті.

Вл. інф.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 96 гостей на сайті