Авторизація

HomeНаше життяПро те, що хвилюєЗайвий баласт? Соцпрацівників Володимиреччини вивільняють з роботи

Зайвий баласт? Соцпрацівників Володимиреччини вивільняють з роботи

( 2 Votes )

Якщо навіть урядовці заявляють, що казна порожня, чи достатньо цього, щоб узяти – і тисячі людей безтрепетною рукою відтиснути від засобів до існування? А в нас ситуація ще жорстокіша: мало, що у бюджетних структурах забороняється створювати нові робочі місця, то ще й існуючі ідуть під скорочення. Очевидно, нова влада, як і попередня, назве цей крок не тільки «затягуванням пасків», а й вимушеною оптимізацією.

Однак оптимізму у наших земляків від цього не додасться. Адже 3 квітня у райдержадміністрації зібрали фахівців з соціальної допомоги, діючих при районному центрі соціальних служб для сімї, дітей та молоді, і попросили підписати попередження про подальше, через два місяці, вивільнення з роботи.

Цей асоціальний акт стосується кількох десятків працівників, які, пройшовши відповідну підготовку, стали справжніми фахівцями потрібної (особливо за нинішньої соціальної скрути) справи – допомагати молодим людям, які зазнають соціальних та морально-психологічних негараздів, й особливо дітям із числа так званих неблагополучних сімей. Як пояснили цим соціальним працівникіам, з метою економії бюджетних коштів призначене для них державне фінансування припинено. А отже, й соціальний супровід знедолених малюків і підлітків, що ними здійснювався, припиняється. Тепер усе залежатиме від того, чи простягнуть їм руку допомоги сільські і селищні ради.

Докладніша інформація – у найближчому номері газети «Володимирецький вісник».

Олексій ГОРОДНИЙ

 

Коментарі   

 
+12 # Siegfried 03.04.2014, 17:50
Прикро. А мені ціквво, вони якось працювали з тими Воронківськими підлітками, що в Зеленому громили перехожих в минулому році?
Відповісти
 
 
+5 # Гість 04.04.2014, 14:23
Працювали.аж спина мокра.
Відповісти
 
 
+5 # Siegfried 03.04.2014, 18:32
Ось ще подумалось: в кожному дитсадочку, школі стільки різних працівників і зами, і методисти, і психологи. Хіба вони не дублюють роботу отих соцпрацівників? Звіти від них вимагають яку роботу вони проводять з дітьми малозабезпечени х, багатодітних сімей, дітьми з девіантною поведінкою, сиротами, напівсиротами, дітьми, батьки яких позбавлені батьківських прав? Звіти гарно подаються, а робота виконується? Звичайно виконується. Один старий педагог каже про хлопця:"Шо я можу з ним зробити, якшо він де.....біл. І вся школа знає, шо він д.....біл"
Відповісти
 
 
-5 # Активіст 03.04.2014, 20:33
Був такий випадок, коли чоловік "запивав", то звернелися в соціальну службу про психологічну допомогу, на що відповили: а що ми йому робимо? То нащо така служба, що лише звіти пише, так і так, проведено стільки то співбесід, а результату нема.а взагалі то служба ця потрібна, але діюча і ефективна, що співпрацюватиме з правоохоронними органами.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 03.04.2014, 21:20
Як вони будуть працювати відносно Воронцівців, та інших обосранців, і ще про яку взяємодію можу бути розмова, коли міліції у нас НЕМАЄ. Любі друзі звертайтесь в КанзасСіті (м.Кузнецовськ) в міську міліцію.Сільськ ої міліції там НЕМА.
Відповісти
 
 
-7 # Гість 03.04.2014, 22:43
Владу під знос!!! Слава Україні!!!
Відповісти
 
 
+13 # Хмара 03.04.2014, 22:49
По селах ці працівники однозначно потрібні, є різні люди знедолені, одинокі похилого віку тощо, потрібно протягом року тисячі справ допомогти оформити та відвести, а в сільських радах - голова, секретар, землевпорядник, бухгалтер на них всі хвости вішають. В минулому році кілька разів заходив у ср то прокуратура там то санстація шукають мабуть ті мілйони, що Бандюкович вкрав, а до голови так і непотрапив.
Відповісти
 
 
+9 # Гість 04.04.2014, 11:57
Це один з пунктів перемоги Майдану!
Скоротять молодих, пенсіонери залишаться. За заслуги.
Відповісти
 
 
-2 # Гість 05.04.2014, 21:34
Я проти звільнення ну тут просто треба навести порядок по місцевих радах!!Ну добре, що вони є такі соцпрацівники, ну тоді вибачте мені, коли у нас у школах сидить психолог, соцпрацівник, і в сільській раді соцпрацівник і персонал що на цілий завод,тоді для чого вини??? наприклад навіщо на персонал сільської ради біля 20 парцівників,- аж 2 бухгалтера, якщо на підприємствах,з аводах, кількість працюючих може становити до 1000 і там всьго до 10 осіб,можна просто поєднати, а колись так було і нічого а тут... Якщо вона(він), не може виконувати і роботу , будь ласка ---- дорогу молодим,вони завжди готові А то повідгодовувати місця один день на місяць звіти пороблять ну ще зарплата на 1 годину провести, і все, ШАНОВНІ робіть висновки.....
Відповісти
 
 
+5 # Гість 06.04.2014, 14:08
Зовсім недостовірна інформація! По-перше, в жодній сільській раді працівників не більше 7-9 чол. інколи на 3-3,5 тис. нас,. По-друге децентралізація має бути обовязково, щоб не було такого, що і там соц працівник і там соцпрацівник але посадові обовязки різні. Школи, ФАПи, амбулаторії ними мають управляти місцеві громади, і вирішувати, що першочергово потрібно зробити в школі, на ФАПі, а не так як навязують з району те, що кому вигдіно! але не зовсім потрібно. Є кокретні проблеми у всіх селах і краще за жителів їх ніхто незнає.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 74 гостей на сайті