Авторизація

HomeПоліські перлини

Поліські перлини

Загадкове Біле озеро… як Мальдіви

( 2 Votes )

Якщо у вас є бажання відпочити, але немає грошей... А так хочеться на Мальдіви! Заспокойтеся. До ваших послуг -- «Оксамитовий» сезон, що оцінюється у тисячі доларів, які ви можете зекономити. Скажу де.  На загадковому і унікальному Білому озері, що у Володимирецькому районі.

 

Музей поліських чудес на Костопільщині (+фото)

( 10 Votes )

П’ятниця, 6 вересня, прес-тур кузнецовських та володимирецьких журналістів на Костопільщину. Подія в масштабах району начебто і незначна, але як часто ми шукаємо скарби у далеких подорожах, ігноруючи багатства рідної землі! Полісся ж – край славної історії, природних чудес і визначних місць; це справжня перлина у барвистому вінку держави, манлива і загадкова. Тому ця поїздка – ще один маленький штрих на полотно історії нашого краю.

 

Рівненський тунель кохання потрапив у всесвітній рейтинг нереально гарних місць

( 6 Votes )


Інтернет-сайт MyScienceAcademy уклав перелік реальних місць, які виглядають нереально.

У добірку фотографій зі всієї планети з непересічними краєвидами включено 24 об'єкти, зокрема одну пам'ятку з України – "зелений" тунель у місті Клевань на Рівненщині.


 

Сім чудес Володимиреччини

( 8 Votes )

Білоозерський заказник. Біле озеро

Ландшафтний заказник "Білоозерський" розташований між селами Озерці, Рудка, Більська Воля, Березино. Тут пролягла колись льодовикова прадолина довжиною 17 км та завширшки 3 км, що була прадолиною річки Стир, по якій стікали льодовикові води. Згодом долина заболотилась, оточені лісами, тут сформувались болотні масиви.

 

ТОП-5 унікальних місць Рівненській області

( 40 Votes )

Отримавши довгоочікувану відпустку, всі ми рвемося за кордон. Абикуди, тільки б побувати за кордоном! А якщо нам не вдається зібрати потрібної суми, або викроїти додаткові пару днів, щоб з'їздити «за бугор», ми із заздрістю дивимося на тих, хто повертається «звідти» з повними сувенірів валізами і наклейками якої-небудь (хоч якоїсь!) авіалінії. Ми любимо дивитися далеко вперед, не помічаючи, що у нас під ногами. А якщо й помічаємо, то тільки брудні калюжі, а не зірки, що відбиваються в них.

 

Сторінка 1 з 2

На даний момент 121 гостей на сайті